Home » Posts tagged with » Partia Socialiste

Partia Socialiste përgjakë Tiranën – Demostrata e 21 Janarit 2011 foto e video

Partia Socialiste përgjakë Tiranën – Demostrata e 21 Janarit 2011 foto e video

Lexuar 3834Në radhë të parë Proletari.Com ngushëllon familjet e jetëve që u morën nga politika antishqiptare. Ngushellimet më të sinqerta: Familjes Deda për djalin e tyre Hekuran Deda që humbi…

Greva e urisë një teatër i “rregjizorit” Edvin Rama me sponsor Xhorxh Sorosin

Greva e urisë një teatër i “rregjizorit” Edvin Rama me sponsor Xhorxh Sorosin

Lexuar 4210Përshëndetje i dashur popull i lodhur nga këto trupa teatrale politikanesh që duan të jenë në qendër të vemendjes dhe që vuajnë nga semundje të ndryshme për pushtet. Nga…

Erion Veliaj dhe antishqiptarizmi i tij

Erion Veliaj dhe antishqiptarizmi i tij

Lexuar 5022 Urrejtja e Erion Veliajt kundër kombit shqiptar. (Emisari i Ramës nxin imazhin e shqiptarëve në arenën ndërkombëtare. Shqiptarë, njiheni se kush është Erion Veliaj) Kryetari i Levizjes G99…

Partia Socialiste paguan protestuesit për protestën e 14Majit 2010-Video shok

Partia Socialiste paguan protestuesit për protestën e 14Majit 2010-Video shok

Lexuar 4180PS, para ne dore protestuesve. Teksa kryetari Edi Rama falenderonte protestuesit per pjesemarrjen ne mitingun e djeshem duke u dhene edhe kuraje, nga ana tjeter edhe i paguante ata.…

Boset e Narko-Trafikut në Shqipëri.

Boset e Narko-Trafikut në Shqipëri.

Lexuar 42314Saktesia e te dhenave eshte verifikuar dhe vertetuar nga te pakten 3 burime dhe ka pasur bashkpunimin e disa segmenteve te Sherbimeve Sekrete Shqiptare, jashte kontrollit te ish Kryeministrit…

Meidani kunder Rames: Nuk e mbeshtes greven e urise

Meidani kunder Rames: Nuk e mbeshtes greven e urise

Lexuar 2483Kane filluar te dalin nje nga nje, figurat qe shprehen kunder greves se urise se deputeteve dhe simpatizanteve socialiste, te iniciuar nga kreu i Partise Socialiste, Edi Rama. Ka…

Si po destabilizohet Shqiperia nga nje opozite antishqiptare

Si po destabilizohet Shqiperia nga nje opozite antishqiptare

Lexuar 2146 “Greva e Rames, kunder Europes” Partite Popullore Evropiane (PPE) kerkuan dje, ndalimin e menjehershem te greves se urise dhe bojkotit te deputeteve te opozites, si dhe i bene…