Home » Posts tagged with » Edvin Rama

Greva e urisë një teatër i “rregjizorit” Edvin Rama me sponsor Xhorxh Sorosin

Greva e urisë një teatër i “rregjizorit” Edvin Rama me sponsor Xhorxh Sorosin

Lexuar 4210Përshëndetje i dashur popull i lodhur nga këto trupa teatrale politikanesh që duan të jenë në qendër të vemendjes dhe që vuajnë nga semundje të ndryshme për pushtet. Nga…

Partia Socialiste paguan protestuesit për protestën e 14Majit 2010-Video shok

Partia Socialiste paguan protestuesit për protestën e 14Majit 2010-Video shok

Lexuar 4180PS, para ne dore protestuesve. Teksa kryetari Edi Rama falenderonte protestuesit per pjesemarrjen ne mitingun e djeshem duke u dhene edhe kuraje, nga ana tjeter edhe i paguante ata.…

Ja Vjedhjet e Bashkisë së Tiranës nën drejtimin e Edvin Ramës

Ja Vjedhjet e Bashkisë së Tiranës nën drejtimin e Edvin Ramës

Lexuar 3323“Pas kontrollove qe ka bere Kontrolli i Larte i Shtetit ka kërkuar ndjekje penale për 3 drejtorë të Bashkisë së Tiranës, konkretisht për Dritan Agollin, drejtor i Urbanistikës, Albert…

Si po destabilizohet Shqiperia nga nje opozite antishqiptare

Si po destabilizohet Shqiperia nga nje opozite antishqiptare

Lexuar 2146 “Greva e Rames, kunder Europes” Partite Popullore Evropiane (PPE) kerkuan dje, ndalimin e menjehershem te greves se urise dhe bojkotit te deputeteve te opozites, si dhe i bene…

Oktapodi Xhorxh Soros dhe celula e PPSH-se

Oktapodi Xhorxh Soros dhe celula e PPSH-se

Lexuar 5557MJAFT, pjellë e një grupimi njerëzish që zbatojnë skemat e SOROS. Ja si zbërthehet organigrama e oktapodit SOROS në Shqipëri, i cili dirigjohet nga celulat e PPSH. Shumë njerëz…