Home » Posts tagged with » Aktualitet

Përplasen makinat, vdes murgesha italiane

Përplasen makinat, vdes murgesha italiane

Lexuar 6061LEZHË- Një murgeshë ka humbur jetën dhe një tjetër ndodhet në gjendje të rëndë si pasojë e një aksidenti, në të cilin u përfshi makina me të cilën udhëtonin.…

Emërohet ambasadori i ri amerikan per Shqipërinë Z.Alexander Avizu

Emërohet ambasadori i ri amerikan per Shqipërinë Z.Alexander Avizu

Lexuar 3569Emërohet ambasadori i ri amerikan, kush është Alexander Avizu Presidenti Obama dy ditë më parë njoftoi se Alexander Arvizu do të jetë ambasadori i ri i Shteteve të Bashkuara…

Ja 30 plazhet më të ndotura në vend, ambientalistët alarmohen

Ja 30 plazhet më të ndotura në vend, ambientalistët alarmohen

Lexuar 461310 stacione monitorimi në listën e zezë të fekaleve, plazhi i Durrësit më problematiku. Nëse i keni bërë gati valixhet, e keni menduar të nisni pushimet verore në zonat…

Policia: Protesta e PS e kundraligjshme, 5 policë u lënduan

Policia: Protesta e PS e kundraligjshme, 5 policë u lënduan

Lexuar 2231TIRANE-  5 punonjës policie janë plagosur në protestën që Partia Socialiste zhvilloi dje pasdite në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë. Lajmi konfirmohet nga drejtori e policisë së qarkut…

Meidani kunder Rames: Nuk e mbeshtes greven e urise

Meidani kunder Rames: Nuk e mbeshtes greven e urise

Lexuar 2483Kane filluar te dalin nje nga nje, figurat qe shprehen kunder greves se urise se deputeteve dhe simpatizanteve socialiste, te iniciuar nga kreu i Partise Socialiste, Edi Rama. Ka…

Komunizmi dhe terrorizmi pa gjakderdhje dhe krime… Asfiksohen..!

Komunizmi dhe terrorizmi pa gjakderdhje dhe krime… Asfiksohen..!

Lexuar 6454Pa pushue mirë ulurimat e terroristëve në rrugët e Athinës, fillojnë virrmat e homoseksualve komunistë të Tiranës së kuqe që kërkojnë përsëritjen e skenarit të turpshëm të vitit 1997…