I perndjekuri politike urinon mbi varrin e diktatorit enver hoxha

Print Friendly, PDF & Email

Lexuar 0

Shpërndaje

Google1DeliciousDiggGoogleStumbleuponRedditTechnoratiYahooBloggerMyspaceRSS
Posted by on 29/10/2014. Filed under : . You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

2 Responses to I perndjekuri politike urinon mbi varrin e diktatorit enver hoxha

 1. Juli

  25/01/2015 at 14:52


  Sa mire qe gjendet Anila Basha sa here behen gati njerezit te urinojne ose dh…… Lajm i neveritshem te shfaqet live nje gjest i tille. Megjithese Enveri dhe ithetaret e tij meritojne shume me keq se kaq.

 2. Libo

  22/01/2015 at 17:06


  IT laura l – 23 Tetor 2014 – 16:01 Permalink
  A sa mire qe ja ke bo dhe te jap fjalen qe kur te vi un ne Shqiperi jo vetem urinen po do bej edhe te madhin siper varrit te Enverit e shpresoj qe ate dite te me kape nje diarre e tmerrshme

Komento

Questo sito usa Akismet per ridurre lo spam. Scopri come i tuoi dati vengono elaborati.