Cdo gje qe ju nevojitet nga interneti
Dedikuar te gjitha informacioneve mbi sherbimet e nevojshme per shqiptaret brenda dhe jashte atdheut
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
Beni kerkesen tuaj ne lidhje me nje sherbim qe ju nevojitet
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Te dashur anetar/e hapa kete teme ne menyre qe Proletari ti gjindet sa me prane jush duke dhene ndihmen brenda mundesive ne lidhje me cdo sherbim apo informacion qe kerkoni nga interneti.

Mos ngurroni sepse ne do kerkojme per ju ate qe ju nevojitet me perjashtim te kategorive porno etj te ketij lloji qe sbejne pjese ne qellimin tone.

Ju lutem mos dilni nga tema, nqs nuk keni cfare te kerkoni mos shkruani ketu. Ju faleminderit per mirkuptimin.

Me respekt dhe disponim I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4556
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
I Ameshuar!

Te lumte dora dhe mendja, qe e ke freskuar sfondin me disa ngjyra te theksuara ne funksion te permbajtjes.
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Faleminderit Laert.
Ke ndonje kerkese per sa i perket ndonje sherbimi?
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4556
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
I Ameshuar!

Nuk kam verejtje sepse si site i ri po ecen shume mire, kur shume site te vjetra shqiptare jane mplakur dhe jane eleminuar nje pjese e tyre. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4556
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Laertit!, Dërguar 30 Nëntor 2009 22:37

Mirmbrema Laert.
Me fal qe ju shqetesoj , tek tema e Fritz Radovanit Pamjet e pikturave nuk duken...nuk e di nese eshte vetem problem i kompiuterit tim...
Shpresoj tju kem qene ne ndihme...
Me respekt Noa_Al
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4556
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Noa!, Dërguar 01 Dhjetor 2009 09:50
Faleminderit!

Po mundohem si amator i internetit:

Faleminderit qe defton interes per pikturat e Fritz Radovanit!
Shqetesimin t'uaj nuk di ta spjegoj ne ket rast, por do jepja ndonje variant si ma merre mendja sepse nuk e njoh kompjutrin ne teresin e saj komplementare;
- Duhet qe ne momentin qe ju e keni hape ka qene interneti i dobet, pra jo i plote si i thone rubineti ka nxjerre pak uje, pasi ne ate momente kane perdore shume veta tubin kryesor te ujit furnizues.

Ne menyre miqesore do ju jepja nje sygjerim:
Per cdo ankese qe ke nga siti www.proletari.com mund t'i paraqitesh sikurse bejne te gjithe pjesmarresit e sitit ankesen ne rubriken qe esht i hapur aty perhere.
Dhe me te shkruar ju aty shqetesimin tuej menjehere do te mobilizohen miqte e sitit dhe besoj se do te marresh ndonje pergjigje.
Arsyeja e kesaj sygjerimit konsiston se une nuk jam administratori, nuk jam njohes i internetit,... perpose nje antar i thjesht sikurse ju dhe te tjere, pamvaresisht se une kontribuoj bashke me miqte e sitit.
Besoj ne mirekuptimin tuaj!
Pershendetje dhe nje dite te mire!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4556
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Laerti
Noa!, Dërguar 01 Dhjetor 2009 11:48
Pershendetje Laert

Faleminderit qe me kthyet pergjigje e mbi te gjitha per sugjerimin tuaj.
Une nuk kisha asnje kerkese e mbi te gjitha nuk ishte aspak venia ne dukje e punes se kryer jo mire...te pakten nuk ishte ky qellimi im...
Une ju shkrova kete gje per tju ndihmuar ju ...
E pergezoj punen tuaj te jashtezakonshme ...mund te them se jeni anetari qe me shume ka kontribuar ne kete sit e kjo eshte nje evidence...
Nuk besoj se problemi qendron tek linja ime e internetit pasi eshte linje adsl...mgjth nuk di si ta shpjegoj faktin qe une nuk arrij ti shoh fotot... nuk ka asnje problem ....isha thjesht kurioze...
Sot e tutje nuk do ju shqetesoj per gjera kaq te vogla do konsideroj sugjerimin qe me bete lidhur me temen e ankesave...

Faleminderit per urimin e sinqerte ,ju uroj dhe une nje dite te kendshme ...
Respekte te sinqerta Noa_Al
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4556
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Noa!

Faleminderit per fjale miqesore pershendetese per punen time ketu.
Shikoje Noa sepse kam riparuar dhe besoj se ka me qene me mire :flm :flm :flm :flm :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Me behet qefi qe Noa_al ka kontaktu laertin kur ka pa qe ka ndonje imazh qe nuk hapet. Por do shtoja qe sikur keto probleme ti shtroni publikisht ketu tek seksioni qe une i kam dedikuar ketyre problemeve do ndihmonte jo vetem laertin por te gjithe neve qe te jemi sa me profesionale edhe ne problemet teknike.

Noa_Al dhe gjithe proletaret qe bejne pjese ne kete komunitet virtuale shume miqesore dhe shoqerore do i thoja qe laerti mirret vetem me pikepamjet e shtimit dhe pasurimit te sitit por jo me problemet teknike te saj pasi ai eshte nje anetare proletare qe ndihmon vullnetarisht duke i dedikuar maksimalisht kohen e tij te lire gjithe komunitetit proletare.

Prandaj per cdo problem ju lutem ta parashtroni ketu dhe duke dhene dhe linkun ku konsiston problemi dhe mirrem une direkt personalisht me keto probleme.

Gjeje rastin te falenderoj te gjithe anetaret aktiv qe tashme smundem as ti permend listen sepse jane bere shume per punen dhe shumellojshmerine e te shprehurit me ane te komenteve qe beni dhe edukates se larte qe tregoni duke i dhene sitit vertet nje seriozitet dhe humanizem te pa pare ne faqet shqiptare, pasi theksoj ky sit nuk moderon pasi vete proletaret jane moderuesit dhe morali i larte duke na sjell nje mesazh te gjithe neve shqiptareve qe edhe pas nje monitori ne tregojme se jemi shqiptare dhe me kulture krenarisht shqiptare te pastert.

Ju falenderoj te gjitheve.
Me respekt nje proletare i thjesht I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 9 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 20 Shtator 2021, 01:11
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari