Cdo gje qe ju nevojitet nga interneti
Dedikuar te gjitha informacioneve mbi sherbimet e nevojshme per shqiptaret brenda dhe jashte atdheut
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
Unkerkoj.com Njoftime falas
Drejtues

Poste: 1
Antarësuar: 19 Janar 2010, 18:52
Unkerkoj.com Njoftime falas, Posted 19 Janar 2010, 18:58
Un Kerkoj. com eshte nje faqe interneti per njoftime falas.Imazh

faqe me 3000 vizita cdo dite


http://www.unkerkoj.com
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Unkerkoj.com Njoftime falas, Posted 20 Janar 2010, 16:47
site i mire ky dhe cunat kerkojne femra dhe anasjelltas.Lum si ne asnje sdo ngelet beqo ketej e tutje.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 20 Shtator 2021, 02:01
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari