Cdo gje qe ju nevojitet nga interneti
Dedikuar te gjitha informacioneve mbi sherbimet e nevojshme per shqiptaret brenda dhe jashte atdheut
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Proletari.Com ka ditelindjen, me 2 Janar mbush plote 1vit
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Imazh

Pershendetje te gjithe vizitoreve, anetareve, bashkepunetoreve dhe partnereve te sitit Proletari.Com qe me vizitat dhe bashkepunimin e tyre bene te mundur qe te rritet shpresa ne arritjen e mesazhit qe ky sit kerkon ti ofroj gjithe kombit shqiptare pa perjashtim.

Nje epilog i shkurter historik
Ky projekt ne mendje sillej qe nga viti 2006-te por qe une deshiroja ta vija ne realizim ne nje domain tjeter ku une administroja me te zotin e saj. Por meqe 2 shqiptare ne nje mendje nuk mund te behen. Atehere fundi i 2008-tes me beri ta marr seriozisht vetem kete projekt timin qe lidhej gjithmone vetem me deshiren e flakte per kombin tim aq te adhuruar shqiptare. Zemra ime prej mergimtari rrahe dite e nate aty ne Shqiperine e bukur, ne Kosoven e vuajtur nga armiku, ne trojet shqiptare ne Maqedoni dhe malet e trimerise ne malesine e Malit te zi dhe Camerise martire. Po ashtu largimi im nga Shqiperia dhe nga Shkodra ime krenare me preku akoma me shume gjithe ate zjarr te fshehur atdhedashurie dhe me ne fund me ato pak njohuri informatike qe kisha ne ate kohe mora guximin te dhe me 2 Janar 2009-te bleva domainin+hostin duke i hyre nje dege qe me vone do te kurorezonte nje peme qe po rritet dalengadale ne boten virtuale dhe po fillon dhe te jap frytet e saj.

Falenderime
Nuk mund te le pa permendur dy miqte,bashkepunetoret dhe mbeshtetesit me te afert dhe te sinqerte te Proletari.Com dy cuna te rinj dhe serioz qe me dashamiresine e tyre dhane ndihmen e tyre jashtezakonisht te madhe ne krijimin e ketij siti dhe qe quhen VISI dhe KLISI dhe qe gjej rastin ti falenderoj nga zemra.
Ne kete dite gezimi nuk mund te harroj te gjithe miqte dhe anetaret qe me njohin dhe i njoh prej vitesh dhe treguan me ardhjen ne kete sit respektin qe kishin ruajtur per mua dhe per punen time me perkushtim.


Ja pra te dashure proletare ne jemi akoma te vegjel por qe shpirti dhe pasioni per kombin ben qe te ndihemi krenare qe ne pamundesine te bejme dicka realisht per kombin te pakten te kontribojme sa me shume virtualisht me zemer dhe me aftesite tona intelektuale ku shqiponja dykrenare vallezon ne fluturimin e saj mbi kombin e bukur shqiptare.

Urimi
Qofte 2010-ta nje vit pune dhe kontributi sa me shume per kombin shqiptaret duke ofruar me modestine e tij pa asnje kursim me shpirtin shqiptare te paster. Rrofte Kombi shqiptare
Imazh :zemer GEZUAR GEZUAR GEZUAR :zemer Imazh
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 8
Antarësuar: 31 Janar 2009, 01:57
Gezuar dhe u befte 1000 vjec proletari :-D
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
visi shkroi:Gezuar dhe u befte 1000 vjec proletari :-D

Faleminderit dhe e perseris pa ndihmen tende ky sit sdo ishte ketu.
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 609
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Happy birthday.
U befte 1000 vjet dhe ne gjirin e tij te shtohen e te shtohen vizitoret.
Urime per punen e kryer. :muah
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18GEZUAR DHE VITIN TJETER NE DASEM.....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Faleminderit per urimin dhe gjithashtu edhe ty Ksanthi.Ke pjese te ketij suksesi dhe ti dhe cdo anetare i ketij siti.
Henri te hengert goja mjalte inshalla :mandi:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 32
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 17:55
Edhe 100 vite Proletari.Com sepse vertet eshte sit origjinal i pa pare deri me sot. :muah
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 31 Maj 2020, 03:25
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari