Politika e huaj ne zhvillimet dhe fenomenet e politikes qe ka influencuar ne luftrat boterore.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
Princi saudit gay torturoi dhe vrau shërbëtorin e tij Bandar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4578
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Naltmadhnia e Tij e Mbretnisë të Arabisë Saudite, princi Saud bin Abdulrahman bin Nasser bin Abdulaziz Al Saud, nipi i mbretit saudit, vrau duke i shqyer qafën, fytyrën,....shërbëtorit të tij 32 vjeçar, Bandar Abdullah Abdulaziz
Imazh
"Gay prince 'killed aide' during sex" - By RYAN SABEY - 12th January 2011

Read more: http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/ne ... z2OdJG0D8V

Princi arabë gay dënohet me burgë të përjetshëm për ushtrim seksi me dhunë e vrasje ndaj shërbëtorit tij

Mërkurë 20 Tetor 2010, 17:56
E botueme, të premten e 14 shtatorit 2012, ora 16:10
Hoteli "The Landmark" në Londër që nxorri një dramë epshesh orgjish gay-kanibalësh të një princit arabë në 2010 në vrasjen e skllavit-dashnor të naltmadhnisë Tij
Imazh

Gjykata Penale Qendrore të Anglisë dhe Uellsit për Krime të Randa në Londër theksoi në gjykimin e krimit të bujshëm, se ka barazi para ligjit, kur vendosi dënimin princit gay saudit me burgim të përjetshëm për vrasjen e shërbëtorit të tij. Një princ saudit dhe nipi i mbretit Abdullah të Arabisë Saudite ashtë dënue me burgim të përjetshëm për vrasjen e një prej shërbëtorëve të tij meshkuj në një hotel të Londrës. Vrasja brutale nga princi gay përfundoi me vdekje për shkakun e refuzimit të përsëritun seksual nga viktima.
Gjyqtari i gjykatës të Londrës të Gjykata Penale Qendrore të Anglisë dhe Uellsit për Krime të Randa e dënoi 34-vjeçarin princin saudit gay, Saud Bin Abdulaziz Bin Nasir al-Saud jo më pak se 20 vjet burg.
Kjo ashtë e pazakontë për një princ të ulet në bankën e të akuzuarve për vrasje për asnjë shkakë edhe të llojit homoseksual. Por askush në këtë vend nuk ashtë mbi ligjin, foli gjykatësi David Bean në lidhje në gjykimin e së mërkurës.
Gjykata kishte gjetun fajtor, princin gay, Saudin pasi kishte rrahur dhe mbytur Bandar Abdullah Abdulaziz, më 15 shkurt dhe se kjo arriti kulmin gjatë një marrëdhënie të dhunshme homoseksuale, që ushtroi princi ndaj shërbëtorit tij.
Do të ishte gabim për mua të gjykoj ty o princ me dënime më të randë ose më të butë, sepse ju jeni një anëtar i familjes mbretnore saudite, shtoi gjykatësi. Vrasja ndodhi në hotel me pesë yje Londrës “The Landmark”. Princi u arrestua, kur trupi i shërbëtorit 32-vjeçar u gjet në hotel. Viktima kishte disa plagë në kokë.

Sipas REUTERS / AFP

Princi gay i Arabisë fajtor për vrasjen e shërbëtorit


Dhuna e princit gay ndaj shërbëtorit tij - skllavë. Foto: Police / PA Wire Metropolitan


E mërkurë, 20 tetor 2010 nga AFP

Një princ saudit u shpall fajtor nga një gjykatë britanike dje për vrasjen e shërbëtorit të tij në një hotel në Londër, pasi ushtroi ndaj tij, dhunë dhe abuzimi "sadist" seksual. Saud bin Abdulaziz Bin Nasir al Saud, 34 vjeç, një nip, djali i vllaut të mbretit, Abdullah i Arabisë Saudite u akuzue për rrahjen e Bandar Abdullah Abdulaziz deri në vdekje në 15 shkurt të 2010
Princi përballet me një dënim të përjetshëm të dënuem sot. Gjykata Penale Qendrore të Anglisë dhe Uellsit për Krime të Randa të Londrës ka diskutue vetëm 95 minuta para dënimit të tij.
"I pandehuri përdori pozitën e tij të pushtetit mbi viktimën gjatë një periudhe të gjatë kohore, "tha John McFarlane, agjenti, detektivi dhe Shef i Shërbimit Sekret të Agjensisë të “Scotland Yard” në pjesën e Hetimeve, sipas aktgjykimit.

Bukuroshi gay kanibalë, princi, miliardier arabë në qiellin e shtatë në trotuaret e Londrës para se të shfaroste dashnorin e tij skllavë!
Imazh
Imazh
Shifeni se si e pretë skllavi Bandar në shtratin e orgjive mashkullore dhe të torturave për të shfrye epshet kanibale të skllavopronarit tij, naltmadhninë e Tij, princin gay të Arabisë Saudite për herë të fundit

Bandar Abdullah Abdulaziz, shërbëtorin e përdori princi gay sauditë për epshe seksuale mandej e torturoi dhe e vrau se i duheshin djemë të rinjë, pasi ashtë e drejta e sheikve, princave arabë

"Pasi trupi i viktimës u zbulua nga policia, princi homoseksual bani çdo përpjekje për t’ju fshehun drejtësisë dhe policisë me mashtrime duke aludue se viktima e kishte urrejtun dhe grabitun. Më pas u përpoqë të përdorte si kërkesë mbrojtse imunitetin diplomatik, gja që ai nuk e gëzonte në Britaninë e Madhe."
Avokatët e Princit gay shqiptuen se ai mund të përballet me dënimin me vdekje në Arabinë Saudite meqë u shpallë nga gjykata angleze, homoseksualiteti i princit arab, gja që nuk shfaqi reagim emocional gjatë leximit të aktgjykimit.
Princi kishte mohue vrasjen si dhe dy plagë të randa trupore në lidhje me një sulm në fillim në një ashensor të hotelit që ishte fotografue dhe dukej në pamjet CCTV. Ai kishte pranue ma në fund vrasjen. Gjyqi kishte mësue se të dy burrat, pra princi gay dhe shërbëtori kishin qëndrue së bashku në Hotelin “The Landmark” të Londrës për gati një muaj, si pjesë e një "pushim të zgjatun", që kishin kalue pushimet të dy në Itali, Hungari, Republikën Çeke dhe Marokë. Princi Saudit gay kishte pohue se me shërbëtorin ishin miqë dhe se ai ishte heteroseksual, por gjykata dëgjoi princin se kishte urdhnue shoqëruesin gay në Londër dhe kishte shikue shpesh në faqet e internetit faqe homoseksualësh.
Majtas - Bandar Abdullah Abdulaziz, Skllavi i vrarë e djatdhtas princi sauditë gay - Saud Bin Abdulaziz Bin Nasir al-Saud
Imazh
Foto: - David Brown; Publikue në 12:01AM, 21.X.2010

Prokurorët thanë se princi gay ushtroi në mënyrë të përsëritun dhunë ndaj shërbëtorit tij, zotit Abdulaziz dhe se dy rrahjet brutale janë kapur në kamerat CCTV nga ashensori i hotelit.Viktima ishte i nximë në pjesët gjenitale nga dhuna e shefit i tij në mënyrë që të mos dallohej se i kishte ardhë vdekja nga një përleshje të egër, thanë ata. Dëshmitarët i kishin pohue në gjykatë se Bandar, ishte jetim, që ju dhurue princit gay saudit nga një familjen e një nëpunësi civil i rangut të ulët në Xhedah(Jeddah), që e u trajtue nga princi saudit gay "si një skllav."
Pas vrasjes, princi foli orë të tana në telefon me një person të paidentifikuem në Arabinë Saudite para se të thirrte shoferin i tij në dhomë, në të cilën vend u zbulue trupi i viktimës në një shtratë hoteli të përgjakun.
Policia tha se princi arabë gay e kishte zvarritë trupin e viktimës nga banjo drejt e në korridor dhe pastaj e ka vendosë në dhomën gjumi ", një përpjekje për të mbulue gjurmët e tij".
Pas vdekjes janë gjetun te shërbtori, Abdulaziz dhambët e damtuem randë, rrahje të randa në kokë, lëndimet në tru dhe veshët dhe lëndime të randa qafë, që dëshmon shkencërishtë faktin e asaj që përputhej me mbytjen me dorë, sipas hetimeve policore-gjyqsore.
I ati i princit gay, një nipë i Mbretit Abdullah, ishte në gjykatë për të ndëgjue vendimin e gjykatës.

Naltmadhnia e Tij e Mbretnisë të Arabisë Saudite, princi Saud bin Abdulrahman bin Nasser bin Abdulaziz Al Saud ashtë duke rrahë për vdekje skllavin e tij dashnor, Bandar në ashensorin e hotelit në Londër

Fati i Jetimit - Bandar Abdullah Abdulaziz në duart mizore kanibale të princit arabë
Imazh
Bandar Abdullah Abdulaziz u vra mizorishtë më 20.2.2010 nga Princi Saud bin Abdulaziz bin Nasser Al Saud në Londër


Bandar Abdullah Abdulaziz ishte jetim, që ju dhurue princit gay saudit nga një familjen e një nëpunësi civil i rangut të ulët në Xhedah(Jeddah), që e trajtoi nga princi saudit gay "si një skllav."

U publikua sot më dt.24-3-2013
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4578
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Mediat arabe për vrasjen e skllavit Bandar duke e shqyer me dhambë nëpër qafë dhe fytyrë nga Djali i vllaut të Naltmadhnisë Tij i Mbreti i Arabisë Saudite - Abdullah
Përbindëshi Kanibal - Princi i Arabisë Saudite - Princi Saud bin Abdulaziz bin Nasser Al Saud

Imazh
Lartësia e Tij Mbretnore Princi Saud bin Abdul Rahman Al Saud mohon përfshirjen me dashje vrasjen e skllavit tij arab në Londër

Avokati
Prokurori, Jonathan Laidlaw, sipas avokatit anglezë në këtë rast, ka konfirmue para Gjykatës së "Bailey Vjetër" në Londër të martën se Princi Saud "pranoi vrasjen e shërbëtorit tij, Gjykata duhet të vendosë nëse Princi Saud gjëndet fajtor për vrasjen, apo nga pakujdesia.

Gjykata angleze;
Imazh
Prokurori - Jonathan Laidlaw
Princi, një nipë, djali i vllait të Mbretit Abdullah, dhe z. Abdulaziz mbërriti në Londër më 20 janar të 2010, pasi kishin vizitue disa vende të tjera. Ndërsa princi udhëtoi si pasagjerë në klasën e biznesit, ndërsa shërbëtori i tij ishte pasagjerë në klasin ekonomikë në avion gjatë udhtimit për në Londër.
Gjykata tha se viktima arabë ishte gjetn i vdekun pasi ishte rrahun egërsishtë dhe mbytur në shtrat në dhomën e fjetjes që flenin bashkë në shtratë me Princin Saud në hotel, duke shtue se i pandehuri " e vrau në një sulm انضوي me motiv seksit".(të gjitha këto të filmuem nga mikro-kamera në dhomën e orgjive).
Gjykata deklaroi se Princi Saud kishte sulmue barbarishtë viktimën disa herë para se të vdiste, dhe kur ata e gjetën trupin e Bandar Abdulaziz në hotelin në fjalë.
Sipas aktakuzës, i pandehuni - Naltmadhnija e Tij, Princi Saud "ka kryer aktin penal të vrasjes", dhe se shumë lëndime janë gjetur në trupin e viktimës, duke përfshirë fytyrën e coptuem nga kafshimet histerike prej dhambve të princit gay, në mënyrë të qartë faktonte dukshëm "brutalitetin e sulmit, ndaj skllavit të Tij Bandar Abdulaziz - Jetim."
Imazh
John McFarlane, agjenti, detektivi dhe Shef i Shërbimit Sekret të Agjensisë të “Scotland Yard”.

Princi Saud bin Abdulaziz bin Nasir al Saud, 34 vjeç, ka pranuar vrasjen e Bandar Abdulaziz, pasi ata ishin kthye nga një restorant së bashku me dashnorin shërbëtor në ditën e Shën Valentinit.
Gjykata sipas filmive dëshmoi se viktima ashtë rrahë sistematikishtë për tre javë rrjeshtë në mënyrë derisa ditën e Shën Valentinit e ka kafshue me dhambë turinjësh, nëpër qafë, faqe. Siç duket Naltëmadhnia e Tij saudit duhet të ketë qenë në gjendje shoku, orgjie prej përdorimit të substancave narkotike, stimuluese seksi, që përfundoi në orgji vdekje-prurëse ndaj jetimit-skllavë arabë.

Autopsia
Imazh
Gjyqtari - David Bean
Autopsia përfundoi me provat shkencore, se shërbëtori - skllavë, Bandar vdiq si rezultat i lëndimeve të pësuara, kafshimeve me dhambë nëpër qafë, faqe dhe në fund ishte i goditun me mjete të forta në kokë me qëllim ta vriste.

Naltmadhnia e Tij, Princi i Arabisë Saudite pohon:

Princi Saud pretendoi se viktima e kishte sulmue dhe grabitun tri javë para vdekjes së tij. Princi Saud kishte mohue më parë në gjykatë akuzat e policisë britanike ndaj viktimës të vrarë nga ana e tij si dhe damtimin serioz fizik në muajin janarin e 2010.
Shkëlqesia e Tij, princi saudit pohoi se një ditë piu skllavi Bandar me princin uiski dhe ka fjetë në darkë dhe kur shkoi ora 15 u shqetsova për mos-çuemjen nga gjumi. Aty vuna re se kishte vdekë.

A thue, përbindëshi-kanibal, Naltmadhnia e Tij,
Princi i Arabisë Saudite - Princi Saud bin Abdulaziz bin Nasser Al Saud
do të ketë shfarosë të tjerë shërbëtorë-skllevër në Arabinë Saudite?

Imazh
Imazh
Shifni sadistin homoseksual se si e rrah skllavin jetim Bandar, Naltmadhninë e Tij, djali i vllait të Mbretit Abdullah të Arabisë Saudite, Shkëlqesia - Princi Saud bin Abdulaziz bin Nasser Al SaudE drejta e dhunës ndaj fëmijve prej sheikëve të Arabisë Saudite në vitin 2013
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 3 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Korrik 2021, 04:34
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari