Perche non vieni a conoscerci meglio e condividere la tua persona con noi?
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
BUON NATALE!!!
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 113
Antarësuar: 29 Janar 2009, 18:49
BUON NATALE!!!, Posted 24 Dhjetor 2009, 01:25
CIAOOOOOOOO

AUGURI !!!!!!!!!!!
:-D :-D :-D :-D
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 996
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: BUON NATALE!!!, Posted 24 Dhjetor 2009, 12:48
Buon natale anche a te Franci.
AUGURI A TUTTI


Imazh
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 2 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 01 Dhjetor 2022, 15:48
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari