Batuta, Anektoda, Bejte, Satira etj... c'fare te ju deshiroje zemra juaj humoristike per te bere sa me shume per te qeshur
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 13 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
DU NUSE!!!!
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: DU NUSE!!!!, Posted 09 Gusht 2009, 23:17
Shume e thjesht,ka shume alternativa ne ditet e sotme per te gjet nuse.
po te jap disa:
1) shko ne nje agjenci martesash
2) gjeje ne internet
3) jepja detyre nenes ose farefisit tend te merret me kete pune.
4) me e veshtira ,gjeje vete. :-D :-D :-D :-D :-D
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 6
Vendodhja: Belgjike
Antarësuar: 09 Gusht 2009, 21:57
Re: DU NUSE!!!!, Posted 09 Gusht 2009, 23:27
Ke harru edhe opcionin::"ta gjejn forumistat" love1
Feja e shqiptarit asht shqiptaria
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
DU NUSE!!!!, Posted 10 Gusht 2009, 14:13
Forumistat kerkojn ndihm prej teje, ti prej forumistave.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
DU NUSE!!!!, Posted 11 Gusht 2009, 00:07
Une si forumiste te rekomandoj me gjeteendren tende te burimi i endrave te para. Shko ne Shqiperi dhe gjeje vete se jashte eshte e veshtire shume. Ishalla nuk e ke me humor, por thoje se humori eshte gjysma e se vertetes.
Leviz vete se nuset nuk dalin me kerkua burrin, por burri duhet ta kerkoji :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 6
Vendodhja: Belgjike
Antarësuar: 09 Gusht 2009, 21:57
Re: DU NUSE!!!!, Posted 14 Gusht 2009, 23:58
laert,perderisa eshte tema e HUMORIT,,,me humor e kam!
Megjithse sikur ta gjeja,,,edhe do e merrrja :flm

Ne fakt e hapa kete teme per me ba bejte.
Mu nuk po me vjen akoma frymezimi!
Feja e shqiptarit asht shqiptaria
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 84
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: DU NUSE!!!!, Posted 16 Gusht 2009, 16:04
Orosh, si i kena bajrakt ? Me ça po shoh ti paske hap nji tem teper aktuale e teper shqetsuse qe po perhapet si fruthi dikur. Ishalla e gjen shpejt se n'pamje t'par dukesh serioz :fluturon . Por kisha me ta ba nji kerkes nese m'lejohet. Kur ta gjesh, gjeje nji me motra se pshton vedin e m'pshton edhe mu e kshtu bahena baxhanak. Nji mnyr tjeter per me e gjet, masi je edhe n'Belgjik, asht me e kerku n'parqe. E kam me tamand. Por duhesh me e marr nji qen t'vogel me qera dhe kshtu mundesh me hy n'muhabet kollaj me vajza qe shetisin qejt e tyne yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby . Se qejt tu nuhat njeni-tjetrin e ti tu e pyt t'zojen :"si e ka emnin, sa vjeç asht e ishtu hyn n'kontakt" :)
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: DU NUSE!!!!, Posted 17 Gusht 2009, 15:51
pse mo agjensi martesash u be proletari??? :) :) ...po sna i pershkrove njehere si e do nusen??? ke ndonje pretendim, e do me floke a pa floke ..shqiptare a te huaj..., te gjate a te shkurter...le qe kot flas une snjoh asnje qe kerkon burre..te gjitha o e kane o duan ta heqin qafe... :)
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
DU NUSE!!!!, Posted 18 Gusht 2009, 15:00
kokërrmeli shkroi:Orosh, si i kena bajrakt ? Me ça po shoh ti paske hap nji tem teper aktuale e teper shqetsuse qe po perhapet si fruthi dikur. Ishalla e gjen shpejt se n'pamje t'par dukesh serioz :fluturon . Por kisha me ta ba nji kerkes nese m'lejohet. Kur ta gjesh, gjeje nji me motra se pshton vedin e m'pshton edhe mu e kshtu bahena baxhanak. Nji mnyr tjeter per me e gjet, masi je edhe n'Belgjik, asht me e kerku n'parqe. E kam me tamand. Por duhesh me e marr nji qen t'vogel me qera dhe kshtu mundesh me hy n'muhabet kollaj me vajza qe shetisin qejt e tyne yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby yeahbaby . Se qejt tu nuhat njeni-tjetrin e ti tu e pyt t'zojen :"si e ka emnin, sa vjeç asht e ishtu hyn n'kontakt" :)Ti po ke qef me e njoft me pronare qenjsh, jo me nusen :-)
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
DU NUSE!!!!, Posted 21 Gusht 2009, 09:23
:yes:
Kristela!
Nuk e kam dite se je talente ne bejte te bukura dhe humoristike.
C'a kam qeshe moj ...........me te madhe. Bukur i ke rradhite fjalet dhe me rime.
Te lumte! :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
DU NUSE!!!!, Posted 22 Gusht 2009, 00:56
Orosh!
Grahi, cka pret!
Para partizan, se armikun e kena asgjesuar, por tash kena ate armikun imagjinar, nuk e di se kush esht. Kujtoj 1997 ku me kallasha e obuza 160 mm(tip artilerije - dihet kunderajrore)gjujshin te rinj e plaka mbi armikun kot, por ne fakt gjuajten mbi ''armikun'' e plote - shqiptari mbi shqiptari.
Histori e kaluar, prandej jepi
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 13 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 10:31
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari