Batuta, Anektoda, Bejte, Satira etj... c'fare te ju deshiroje zemra juaj humoristike per te bere sa me shume per te qeshur
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Evolucioni i burrit dhe i gruas.
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Evolucioni i burrit dhe i gruas., Posted 16 Prill 2009, 09:56
Shikojeni nga ana qesharake, nuk dua konflikte. :) :)
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Re: Evolucioni i burrit dhe i gruas., Posted 16 Prill 2009, 16:43
Na mbushe mendjen....
Zoti i dha si denim femres lindjen me dhimbje....lere pastaj periodat....me thuaj kush eshte i keq....dhe pse i dha keto vuajtje??
Pastaj me mir derr se sa KUCEDER ME 7 KOKA....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Evolucioni i burrit dhe i gruas., Posted 16 Prill 2009, 19:52
hahahahahahaha....sa do i djeg kjo meshkujve , sdq ka nje ndryshim mes mehskujve dhe derrave, derrin mund ta pjekesh ne furre, te besh berxolla mashkullin jo :engjell
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Evolucioni i burrit dhe i gruas., Posted 19 Prill 2009, 20:56
Hahahha vec me hanger e keni menjen.

Henri ajo qe thu ti, asht privilegj dhe jo gja e keqe, shum meshkuj do kishin dasht me iu kriju dhurata e Zotit brenda tyne.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Evolucioni i burrit dhe i gruas., Posted 21 Prill 2009, 19:38
HEN-RI shkroi:Na mbushe mendjen....
Zoti i dha si denim femres lindjen me dhimbje....lere pastaj periodat....me thuaj kush eshte i keq....dhe pse i dha keto vuajtje??
Pastaj me mir derr se sa KUCEDER ME 7 KOKA....Dhe ju xhvatni lekuren cdo dy dite duke hequr qimet qe mos te flas qe punoni gjithe diten :(
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Re: Evolucioni i burrit dhe i gruas., Posted 22 Prill 2009, 20:07
Pse ju si hiqni qimet.....?
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 10
Antarësuar: 13 Prill 2009, 17:58
Re: Evolucioni i burrit dhe i gruas., Posted 23 Prill 2009, 17:38
Ai me ate barkun ashtu mu duk me qesharak :) :) :)
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 7 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 05 Tetor 2022, 05:01
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari