Batuta, Anektoda, Bejte, Satira etj... c'fare te ju deshiroje zemra juaj humoristike per te bere sa me shume per te qeshur
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 27 postime · Faqe 3 prej 3 · 1, 2, 3
Kujdes mos bini nga karrigja
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 27 Korrik 2009, 15:04
:) :) :) :) shume te bukura keto Megi :) :) :)
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 01 Gusht 2009, 19:51
...........
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 01 Gusht 2009, 19:58
................
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 01 Gusht 2009, 20:01
..................
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 01 Gusht 2009, 20:03
.............
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 10 Shtator 2009, 12:32
................
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4432
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 10 Shtator 2009, 14:20
Megi!
:yes: Te lumte ajo dore dhe mendja per keto citime qe jane perfundime te holla satirike te nxjerrura nga perditshmeria ne sferat e saja.
Me pelqyen te gjitha e ne vecanti ajo ''Telash tranzicioni''

Te ecte e mbara ne jete! :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 27 postime · Faqe 3 prej 3 · 1, 2, 3
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 3 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 26 Nëntor 2022, 17:49
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari