Batuta, Anektoda, Bejte, Satira etj... c'fare te ju deshiroje zemra juaj humoristike per te bere sa me shume per te qeshur
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 27 postime · Faqe 2 prej 3 · 1, 2, 3
Kujdes mos bini nga karrigja
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 13 Prill 2009, 01:38
you remove my pancake - ma hoqe petllen

come fart from here - hajde, pirdhu qe ketu

The mother of that conversation has died - I ka vdek nana atij muhabeti
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 13 Prill 2009, 18:35
Kristela shkroi:you remove my pancake - ma hoqe petllen

come fart from here - hajde, pirdhu qe ketu

The mother of that conversation has died - I ka vdek nana atij muhabeti

:) po tnjesha tmiren nckukal si perkthehet? :)
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 13 Prill 2009, 18:49
I wish I would hear the best for you in cukal hahhaaa
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 997
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 13 Prill 2009, 18:51
Kristela shkroi:I wish I would hear the best for you in cukal hahhaaa

Duket si me ken propozim per martese maj :) :)
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 13 Prill 2009, 18:57
Po ska gja se.

Duket sikur je tu i propozu me shku me jetu ne cukal me të :bravo:
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 13 Prill 2009, 22:29
Ne kopshtin zoologjik nuk kishte Majmun edhe nje punonjes i kopshtit zoologjik i thote shokut qe ishte pa pune:
-Te kam gjetur nje pune por duhet te vishesh si majmun dhe te hipesh neper peme kur te vijne femijet
Mire thote ai dhe shkon aty dhe vishet si majmun
por duke kercyer neper peme bie nga pema por bie te kafazi i Luanit dhe filloi po bertiste dhe po kerkonte ndihme.Dhe Luani i thote:
-Po pusho mor Trap se do na pushojne nga puna qe te dy.

Nje dite nje cowboy lidh kalin perpara nje kafeterie dhe hyn ne te kerko nje birre, pasi e pi birren niset per te dale, kur del jashte nuk eshte kali kthehet ne kafeteri nervoz .Bertet kush ma ka marr kalin gjuan me pistolet dhe ju thote kamarierave bjermani nje birre dhe posa ta pij birren nese nuk gjej kalin jasht lidhur do t ia bej si ne texas. kamarierat friksohen dhe dalin kerkoj e gjejn kalin e lidhin aty jashte, niset cowboy merr kalin e pyesin kamarierat.
hej ckeni bere ne texas ai ju pergjegjet- Kam shkuar ne kemb.


Ishte nje nga Devolli edhe ky ishte pianist po luante shume bukur dhe bente koncerte ne gjithe qytetet e shqiperise por gjithmone kur mbaronte koncertin ngrihej nje spektator dhe i thoshte:
-Bravo Devolli
Ky Devolliu çuditej nga e dinte spektatori qe ky ishte nga devolli.
Edhe nje dite mbas koncertit Devolliu shkon e pyet spektatorin dhe i thote:
-po ti nga e kuptove qe une jam nga devolli
Dhe spektatori pergjigjet:
-Po si mos e kuptoj te gjithe pianistat kur ulen per te luajtur piano, afrojne karrigen ndersa ti ulesh dhe afron pianon.

_________________________
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 28 Prill 2009, 00:56
Kujdes , kjo barcalete mund te bie ndesh me antaret me intelekt te ulet !


Ne ditet e fundit te nazizmit , ne nje qytet te thelle ne Poloni
Nje ushtar gjerman po ndiqte neper rrugicat e qytetit nje djalosh te ri polak
pasi e ndoqi me ore te tera, e zuri te qoshja...ja drejtoi pushken , u be gati per ta vrare....
U degjua nje ze qe vinte nga lart : Hej ushtar Joseph Ratzinger ...une jam zoti mos e vraj kete djalosh !!!
-Pse ? pyet ushtari i habitur .........
-Sepse ai quhet Karol Voytila , do behet papa i katolikeve do e quajne GJON PALI II ...
-Po une si t'ja bej , nje ushtar nazist do ngelem ? thote ushtari .
Epo kur te vdesi ai , do ja marresh vendin ti dhe do quhesh BENEDETTO XVI ......... ;)

Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 26 Korrik 2009, 16:46
.....
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 26 Korrik 2009, 16:55
...............
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Kujdes mos bini nga karrigja, Posted 26 Korrik 2009, 17:00
................
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 27 postime · Faqe 2 prej 3 · 1, 2, 3
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 29 Nëntor 2022, 20:23
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari