Batuta, Anektoda, Bejte, Satira etj... c'fare te ju deshiroje zemra juaj humoristike per te bere sa me shume per te qeshur
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 10 postime · Faqe 1 prej 1
Solidaritet !
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Solidaritet !, Posted 05 Prill 2009, 16:33
Pershendetje !
Do kisha nevoje per ndihmen tuaj ne nje kontekst llogjik
Duke pas parasysh nivelin intelektual qe permban siti , vendosa t'ju kerkoj ndihme
Po pergatis nje shkrim per nje te perditshme ne shqiperi ....dhe Kryeredaktori eshte ok
qe une te futem ne listen e korespondeteve qe shkruajne nga Europa ....
Por me beri nje pyetje qe nuk po ja gjej dot fillin ....
Pyetja eshte : çfare i thote muri, murit perballe ?
Ju lutem te pergjigjeni shkurt dhe sakte ....rendesia e pergjigjes mund te kete konsekuenca ne karrieren time
Ju falenderoj !!!

NB: e futa te humori , qe te mos e perziej me tema me te rendesishme
kjo s'do te thote se eshte qesharake !!
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Solidaritet !, Posted 05 Prill 2009, 16:49
i thote : touch me, touch me I wanna fell your body.... :lepirse:
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Solidaritet !, Posted 06 Prill 2009, 15:36
spo me le te shof matane. :) :)
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Solidaritet !, Posted 28 Prill 2009, 00:44
Pergjigja e pyetjes : çfare i thote muri, murit ishte
SHIFEMI KE CEPI .........
Jashtezakonisht faleminderit per ndihmen tuaj edhe prisja me shume alternativa
nga sopranot e fillozofise cyber-shqiptare ! Faleminderit ........................
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
Re: Solidaritet !, Posted 28 Prill 2009, 22:14
I tha.....;Ne shpi e ke burrin?
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Solidaritet !, Posted 29 Prill 2009, 20:25
HEN-RI shkroi: I tha.....;Ne shpi e ke burrin?E paske perdor shpesh kete shprehje me duket :) :) :) :) :)
e nxorre ne menyre spontane ......Kthanti afto bukuroshi po ta dredh me duket :) :) :)
Beje dhe nje bebe , se me nje nuk e paska litarin ne fyt mesa duket :dru: :dru:
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Solidaritet !, Posted 29 Prill 2009, 20:39
:) :) :) Ca idesh i fut goces ne koke ore ti.. sjan gjithe si ty :lepirse:


p.s henri love1 love1
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 32
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 17:55
Re: Solidaritet !, Posted 29 Prill 2009, 21:19
hahahahahahaha :)
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Solidaritet !, Posted 30 Prill 2009, 08:50
Jackass shkroi:
HEN-RI shkroi: I tha.....;Ne shpi e ke burrin?E paske perdor shpesh kete shprehje me duket :) :) :) :) :)
e nxorre ne menyre spontane ......Kthanti afto bukuroshi po ta dredh me duket :) :) :)
Beje dhe nje bebe , se me nje nuk e paska litarin ne fyt mesa duket :dru: :dru::) :) :) dje e denova , do ta mbaj mend te pakten nja dy vjet mos te vej mendja per asgje :) :)
po ti bubuzhel je familjeprishes , nuk e prisja nga ty : :shkelm
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Solidaritet !, Posted 30 Prill 2009, 13:27
ksanthi shkroi:
Jackass shkroi:
HEN-RI shkroi: I tha.....;Ne shpi e ke burrin?E paske perdor shpesh kete shprehje me duket :) :) :) :) :)
e nxorre ne menyre spontane ......Kthanti afto bukuroshi po ta dredh me duket :) :) :)
Beje dhe nje bebe , se me nje nuk e paska litarin ne fyt mesa duket :dru: :dru::) :) :) dje e denova , do ta mbaj mend te pakten nja dy vjet mos te vej mendja per asgje :) :)
po ti bubuzhel je familjeprishes , nuk e prisja nga ty : :shkelm


Ja preve racjonin per dy vjet ??
a thua te pret ai ...sepse te gjitha femrat pyesin shoqet ...Ua pse me tradhetoi burri ?
Pergjigja eshte esencjale , dhe shume e thjeshte...gati gati bazike
PO E LE BURRIN ME DAL ME PUSHKEN MBUSHUR PRITE SE E SHKREP DIKU TJETER ....
PUSHKA ME FISHEK NE GOJE ESHTE E RREZIKSHME ....

2 Dite eshte teper :engjell :engjell
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 10 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Tetor 2022, 08:34
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari