Batuta, Anektoda, Bejte, Satira etj... c'fare te ju deshiroje zemra juaj humoristike per te bere sa me shume per te qeshur
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 6 postime · Faqe 1 prej 1
Gjyshi i Vitit Ri 2010! Pse dhurata m..per femijte e keqinj?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Imazh


Ju kerkojme falje nese ndjehet kush keq!
Por kjo esht humori vulgar qe kam gjete per femijte qe sillen keq, nuk ndegjojne prinderit, nuk bejne detyrat e shkolles, shkojne pa canta ne shkolle, per femijte e dhunshem .............
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
PER FEMIJTE E MIRE DHE SHEMBULLORE DHE TE SEMURE I UROJME GEZUAR FESTAT E VITIT TE RI 2010!
Imazh
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Qe mendon per ata qe nuk sillen mire eshte e ditur por jo ne ate menyre .Femijet po te dijme ne te medhenjte se si ti drejtojme ne jete do binden.
Nuk ka femije te keqinj por prinder te pavetedijshem.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
TE DASHUR MIQE TE SITIT PROLETARI.COM
Imazh


GEZUAR E PER SHUME MOT VITIN E RI 2010!
TA KALONI TE GEZUAR E ME PLOTE DESHIRA TE BUKURA!

GEZUAR, GEZUAR DHE NJE VIT TE MBARE 2010!

LAERTI
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Gezuar dhe 2010-ta
Ja pra hyme edhe ne kete
Ju uroj gjithe shqiptaret anembane botes qofte ky vit i mbare dhe i sukseshem per te gjithe gezuarrrrrrrrrrrrrrImazh
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4430
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
URIME DHE GEZIME TE GJITHEVE MIQVE TE SITIT PROLETARI.COM PER VITIN 2010!
SHENDET, PARE DHE HARMONI FAMILJARES!
BENI FEMIJE SA ME SHUME PER TE SHTUAR DHE PERHAPE RACEN SHQIPTARE KUDO NE BOTE SEPSE ISHTE RACA SHQIPTARE AJO QE KRIJOI FAMILJEN EUROPIANE GJENETIKISHT!

JENI SHQIPONJA E EUROPES DHE METEJ O VELLEZER DHE MOTRA, O NENA DHE BABBALLARE, GJYSHER DHE NIPA E MBESA - PRANDEJ JU DUHET SI SHQIPONJA TE FLUTURONI NEPER AJRI PERRETH KUBESE SE QIELLIT TE PAMATE ANE E KEND

E KENI PESHQESH PREJ TE MADHIT ZOT. DILNI ZOT VEDIT O SHQIPTAR NE BOTE KU HALLI DHE SHKOLLA JU KA DEGDISE NEPER SHTETE TE PARESPEKTA DHE ME ANTIVLERA NJEREZORE!

Imazh
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 6 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Dhjetor 2022, 09:01
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari