Faqe 1 prej 1

Gjyshi i Vitit Ri 2010! Pse dhurata m..per femijte e keqinj?

PostPostuar: 25 Dhjetor 2009, 12:30
nga Laert
Imazh


Ju kerkojme falje nese ndjehet kush keq!
Por kjo esht humori vulgar qe kam gjete per femijte qe sillen keq, nuk ndegjojne prinderit, nuk bejne detyrat e shkolles, shkojne pa canta ne shkolle, per femijte e dhunshem .............

Gjyshi i Vitit Ri 2010! Pse dhurata m...per femijte e keqinj

PostPostuar: 25 Dhjetor 2009, 12:50
nga Laert
PER FEMIJTE E MIRE DHE SHEMBULLORE DHE TE SEMURE I UROJME GEZUAR FESTAT E VITIT TE RI 2010!
Imazh

Re: Gjyshi i Vitit Ri 2010! Pse dhurata m...per femijte e keqinj

PostPostuar: 26 Dhjetor 2009, 00:25
nga ksanthi
Qe mendon per ata qe nuk sillen mire eshte e ditur por jo ne ate menyre .Femijet po te dijme ne te medhenjte se si ti drejtojme ne jete do binden.
Nuk ka femije te keqinj por prinder te pavetedijshem.

Gjyshi i Vitit Ri 2010! Pse dhurata m...per femijte e keqinj

PostPostuar: 30 Dhjetor 2009, 02:50
nga Laert
TE DASHUR MIQE TE SITIT PROLETARI.COM
Imazh


GEZUAR E PER SHUME MOT VITIN E RI 2010!
TA KALONI TE GEZUAR E ME PLOTE DESHIRA TE BUKURA!

GEZUAR, GEZUAR DHE NJE VIT TE MBARE 2010!

LAERTI

Re: Gjyshi i Vitit Ri 2010! Pse dhurata m..per femijte e keqinj?

PostPostuar: 01 Janar 2010, 01:06
nga I-AMESHUAR
Gezuar dhe 2010-ta
Ja pra hyme edhe ne kete
Ju uroj gjithe shqiptaret anembane botes qofte ky vit i mbare dhe i sukseshem per te gjithe gezuarrrrrrrrrrrrrrImazh

Gjyshi i Vitit Ri 2010! Pse dhurata m..per femijte e keqinj?

PostPostuar: 01 Janar 2010, 15:37
nga Laert
URIME DHE GEZIME TE GJITHEVE MIQVE TE SITIT PROLETARI.COM PER VITIN 2010!
SHENDET, PARE DHE HARMONI FAMILJARES!
BENI FEMIJE SA ME SHUME PER TE SHTUAR DHE PERHAPE RACEN SHQIPTARE KUDO NE BOTE SEPSE ISHTE RACA SHQIPTARE AJO QE KRIJOI FAMILJEN EUROPIANE GJENETIKISHT!

JENI SHQIPONJA E EUROPES DHE METEJ O VELLEZER DHE MOTRA, O NENA DHE BABBALLARE, GJYSHER DHE NIPA E MBESA - PRANDEJ JU DUHET SI SHQIPONJA TE FLUTURONI NEPER AJRI PERRETH KUBESE SE QIELLIT TE PAMATE ANE E KEND

E KENI PESHQESH PREJ TE MADHIT ZOT. DILNI ZOT VEDIT O SHQIPTAR NE BOTE KU HALLI DHE SHKOLLA JU KA DEGDISE NEPER SHTETE TE PARESPEKTA DHE ME ANTIVLERA NJEREZORE!

Imazh

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari