Letersia e huaj ka ndikuar thelle ne formimin dhe pasurimin e shpirtit te njeriut pavaresisht nga prejardhja e tij.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Tema u mbyll 1 postim · Faqe 1 prej 1
Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Hapa kete teme duke pare domosdoshmerin e disa rregullave baze ne menyre qe portali proletare te kete nje homogjeni te pasur por dhe te paster, ku respektohet vendi i cili kalon ore me shoqerine virtuale proletare pa pasur nevoje per ta paguar asgje pasi proletari ofron falas kendin e tij per proletaret qe deshirojne te bejne pjese.

Per te mos u zgjatur si fillim kemi keto rregulla:
1--Ndalohet rreptesisht cdo dalje informacioni personal ne publik pa lejen e autorit, po ashtu e drejta e autorit eshte e shenjte per Proletarin.Com qe e mbron me fanatizem.
2-- Ndalohet rregjistrimi i me shume se 1 pseudonimi(nik name) ne Proletari. Cdo abuzimi ndeshkohet me heqjen e te drejtes se pjesmarrjes ne sit.
3--Ndalohet cdo lloj sulmi personal ne publik, per cdo gje personale perdorni mesazhet private. Edhe ketu kemi ndeshkim te heqjes te se drejtes se pjesmarrjes por me nje paralajmerim te vetem.
4-- Ndalohet cdo lloj sulmi mbi autoresine e huaj te nje artikulli pasi Proletari eshte jashte cdo pergjegjesie ne momentin kur citon burimin nga eshte marre shkrimi
Ps: Per momentin nuk ka nevoje per rregulla tjera, dhe shpresoj mos te jem i detyruar te shtoj me shume rregulla se sinqerisht dua qe te kemi sensin e rregullores secili sipas edukates sone pa pasur nevoje qe Proletari tju detyroje qe te zbatoni ca rregulla qe jane baze te nje komunikimi qe secili prej nesh duhet ti dije automatikisht.
Ju falenderoj per mirkuptimin dhe ndihmen tuaj qe e pasuroni dhe e zbukuroni cdo dite me idete dhe diskutimet tuaj me vlere Proletarin.
Shpresoj qe secili proletar te ndihet i vleresuar dhe fjala e tij te kete jehonen e duhur.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Tema u mbyll 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 06 Dhjetor 2022, 13:51
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari