Kjo këngë/videoklip kërkohet!

Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Kjo këngë/videoklip kërkohet!

Postby Kristela » 13 Jun 2009, 23:44

Hapa nje teme ku anetaret, te kene mundesi te kerkojne kengen/videoklipin e deshiruar qe skan mundur ta gjejne gjekundi, dhe ne te tjeret ta ndihmojne nqs e kemi ate kenge apo videoklip duke e paraqitur ktu te kjo teme.

Une po ja filloj e para, kerkoj videoklipin apo shfaqjen tek Kenga Magjike e kengtarit Seldi me kengen Goc Trendi.
E ka ndokush apo di ku mund ta gjej?
Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Return to Muzika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron