Faqe 1 prej 1

Kjo këngë/videoklip kërkohet!

PostPostuar: 13 Qershor 2009, 23:44
nga Kristela
Hapa nje teme ku anetaret, te kene mundesi te kerkojne kengen/videoklipin e deshiruar qe skan mundur ta gjejne gjekundi, dhe ne te tjeret ta ndihmojne nqs e kemi ate kenge apo videoklip duke e paraqitur ktu te kjo teme.

Une po ja filloj e para, kerkoj videoklipin apo shfaqjen tek Kenga Magjike e kengtarit Seldi me kengen Goc Trendi.
E ka ndokush apo di ku mund ta gjej?

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari