Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Kjo këngë/videoklip kërkohet!
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Kjo këngë/videoklip kërkohet!, Posted 13 Qershor 2009, 23:44
Hapa nje teme ku anetaret, te kene mundesi te kerkojne kengen/videoklipin e deshiruar qe skan mundur ta gjejne gjekundi, dhe ne te tjeret ta ndihmojne nqs e kemi ate kenge apo videoklip duke e paraqitur ktu te kjo teme.

Une po ja filloj e para, kerkoj videoklipin apo shfaqjen tek Kenga Magjike e kengtarit Seldi me kengen Goc Trendi.
E ka ndokush apo di ku mund ta gjej?
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 02 Dhjetor 2022, 15:31
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari