Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Konkurs Muzike Online "I Love Music"
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Konkurs Muzike Online "I Love Music", Posted 09 Qershor 2009, 02:08
Imazh

Revolucioni i faqes shqiptare te muzikes http://www.shqipfalas.com si gjithmone dhe kesaj here vjen me nje surprize per miqte duke bere nje konkurs te mikut qe ka arkiven mp3muzikore me te pasur dhe deshiren qe duke ndare me shqiptaret muziken e tij te fitoje dhe:

Vendi i pare: TELEFON CELULAR NOKIA
Vendi i dyte: Mp3 PLAYER 2 GB
Vendi i trete: Memorie USB 4GB

Per me shume... Rregullorja e Konkursit
Imazh


Mirsevini ne konkursin e hapur sot date 09 Qershor 2009 ne oren 24:00 dhe qe do ket shpalljen e fituesit mbas 2 jave duke nisur nga dita e hapjes pra me daten 23 Qershor ora 24:00

Miqesisht RSHF(revolucioni shqipfalas )
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Konkurs Muzike Online "I Love Music", Posted 13 Qershor 2009, 16:44
Une mora pjese por kishte konkurenta te forte :mandi:
Po juve si ju duket ky konkurs?
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Konkurs Muzike Online "I Love Music", Posted 13 Qershor 2009, 23:07
E pashe konkursin po s'ma majti me u fut :bravo: , pytja me sa kuptova un ishte me shkarku sa ma shum kange.

Kush ka kohe me shkarku kange aty, kishin shkarku nga 1000 kang dynjaja, qyqja llogarite ba me dasht me ja kalu atij qe kishte fitu vendin e pare, te del gjuha si qen kufinit. Rujna Zot edhe kyt marri me e ba.

Un ma mire po nij kangen e Artes " Vec nje here falet kjo zemer, tjeterkush nuk ma nderron mendjen...na na na.

:kercim:
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 05 Tetor 2022, 19:45
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari