Hitet e fundit shqiptare ne video youtube

Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Hitet e fundit shqiptare ne video youtube

Postby I-AMESHUAR » 01 Jun 2009, 15:41

Po e filloj me:
Etno Engjujt ft. Lyrical Son, Kaos & Besnik Qaka - All night
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Image
User avatar
I-AMESHUAR
Drejtues
 
Posts: 995
Joined: 27 Jan 2009, 01:10

Re: Hitet e fundit shqiptare ne video youtube

Postby KONTI » 01 Jun 2009, 17:33

S'para degjoje shume kenge shqiptare..vetem kur dua qetesi vendose ato me hiso (Labce) ose dasme tradicionale jugore.Dhe nuk i ndejk hitet shqiptare.
Por di te them qe kenga qe po bene buje neper diskoteka dhe neper makina eshte kjo ..........Ja vlen te jete HITT !!
User avatar
KONTI
Drejtues
 
Posts: 26
Joined: 16 May 2009, 17:24
Location: Fier

Re: Hitet e fundit shqiptare ne video youtube

Postby I-AMESHUAR » 02 Jun 2009, 15:33

Altuna Sejdiu TUNA feat Vig Pappa (Vigan Bardhi - KAOS) - "E boj nxeht"
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Image
User avatar
I-AMESHUAR
Drejtues
 
Posts: 995
Joined: 27 Jan 2009, 01:10

Hitet e fundit shqipetare ne video youtube

Postby Kristela » 04 Oct 2009, 17:47

Keto lloj kangsh te lehta po zhduken pak nga pak, me vjen mire qe po i risjellin. Zani i ktij kangtarit me pelqen edhe pse kombinimi me zanin e ksaj femnes nuk asht i perkrym. Asht dasht me gjet nji kangtare me za te holle, kjo ka za teper te ashper per kyt kang.

Stili i muzikes i huazum gjithsesi...

Armend Shabani & Mirsa - I/E dashuruar

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Re: Hitet e fundit shqipetare ne video youtube

Postby Kristela » 04 Oct 2009, 21:40

Nejse, kjo kang asht me muzike serbe pervec se asht shqip, edhe femnat serbe kshu e kan zanin te trashe. Dhe besoj se kan dasht me ju afru ktij stilit.
Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Hitet e fundit shqipetare ne video youtube

Postby Kristela » 28 Nov 2009, 00:54

Noizy ft Rozi - Mr. Yesterday

Hallo hallo
Edhe nje tjeter
Rozi Noizy kryeveper...

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Hitet e fundit shqipetare ne video youtube

Postby Kristela » 28 Nov 2009, 21:57

Babygirl u got me feelin'
hot so hot
She moves her body like a
cobra burnin' up the club
she's my lady, she's my baby
Even bad boys sometimes
fall in love...

Noizy - I'm a playa

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Hitet e fundit shqiptare ne video youtube

Postby Kristela » 28 Nov 2009, 22:18

Nje hit tjeter me Rozin

Rozi ft Noizy - Fly

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Hitet e fundit shqiptare ne video youtube

Postby Kristela » 02 Dec 2009, 23:21

Noizy, qe emnin tij te lindjes e ka Rigels Cerri, paraqitet ne Shkoder live me kangen "Malet e Dibres" ne tetor.

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Hitet e fundit shqiptare ne video youtube

Postby Kristela » 02 Dec 2009, 23:43

Noizy duke ironizu situaten kur te tjeret e xhelozojn suksesin e tij, ban kang duke sha vedin. Ne Shkoder ka nje grup OTR qe asht kriju ne nder te Noizy-t, per me mbeshtet Noizy-n.

Muzika fantastike karakterizon cdo kang te tij. Per ju:

...
Bye bye o bye bye
Ka fakte qe flasin, jam i papare o lali
kshu i themi nga Shqiperia, ca ti bej un vllai
o puci, o puci
me duket se e ka me mua
a mo mo mos me thuaj qe te dua :-)

Noizy - F*** Noizy

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Next

Return to Muzika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron