Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 17 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Hitet e fundit shqiptare ne video youtube
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Hitet e fundit shqiptare ne video youtube, Posted 01 Qershor 2009, 15:41
Po e filloj me:
Etno Engjujt ft. Lyrical Son, Kaos & Besnik Qaka - All night
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 27
Vendodhja: Fier
Antarësuar: 16 Maj 2009, 17:24
Re: Hitet e fundit shqiptare ne video youtube, Posted 01 Qershor 2009, 17:33
S'para degjoje shume kenge shqiptare..vetem kur dua qetesi vendose ato me hiso (Labce) ose dasme tradicionale jugore.Dhe nuk i ndejk hitet shqiptare.
Por di te them qe kenga qe po bene buje neper diskoteka dhe neper makina eshte kjo ..........Ja vlen te jete HITT !!
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Hitet e fundit shqiptare ne video youtube, Posted 02 Qershor 2009, 15:33
Altuna Sejdiu TUNA feat Vig Pappa (Vigan Bardhi - KAOS) - "E boj nxeht"
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Hitet e fundit shqipetare ne video youtube, Posted 04 Tetor 2009, 17:47
Keto lloj kangsh te lehta po zhduken pak nga pak, me vjen mire qe po i risjellin. Zani i ktij kangtarit me pelqen edhe pse kombinimi me zanin e ksaj femnes nuk asht i perkrym. Asht dasht me gjet nji kangtare me za te holle, kjo ka za teper te ashper per kyt kang.

Stili i muzikes i huazum gjithsesi...

Armend Shabani & Mirsa - I/E dashuruar

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Hitet e fundit shqipetare ne video youtube, Posted 04 Tetor 2009, 21:40
Nejse, kjo kang asht me muzike serbe pervec se asht shqip, edhe femnat serbe kshu e kan zanin te trashe. Dhe besoj se kan dasht me ju afru ktij stilit.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Hitet e fundit shqipetare ne video youtube, Posted 28 Nëntor 2009, 00:54
Noizy ft Rozi - Mr. Yesterday

Hallo hallo
Edhe nje tjeter
Rozi Noizy kryeveper...

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Hitet e fundit shqipetare ne video youtube, Posted 28 Nëntor 2009, 21:57
Babygirl u got me feelin'
hot so hot
She moves her body like a
cobra burnin' up the club
she's my lady, she's my baby
Even bad boys sometimes
fall in love...

Noizy - I'm a playa

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Hitet e fundit shqiptare ne video youtube, Posted 28 Nëntor 2009, 22:18
Nje hit tjeter me Rozin

Rozi ft Noizy - Fly

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Hitet e fundit shqiptare ne video youtube, Posted 02 Dhjetor 2009, 23:21
Noizy, qe emnin tij te lindjes e ka Rigels Cerri, paraqitet ne Shkoder live me kangen "Malet e Dibres" ne tetor.

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Hitet e fundit shqiptare ne video youtube, Posted 02 Dhjetor 2009, 23:43
Noizy duke ironizu situaten kur te tjeret e xhelozojn suksesin e tij, ban kang duke sha vedin. Ne Shkoder ka nje grup OTR qe asht kriju ne nder te Noizy-t, per me mbeshtet Noizy-n.

Muzika fantastike karakterizon cdo kang te tij. Per ju:

...
Bye bye o bye bye
Ka fakte qe flasin, jam i papare o lali
kshu i themi nga Shqiperia, ca ti bej un vllai
o puci, o puci
me duket se e ka me mua
a mo mo mos me thuaj qe te dua :-)

Noizy - F*** Noizy

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 17 postime · Faqe 1 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 28 Shkurt 2021, 00:05
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari