Faqe 1 prej 4

C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 18 Prill 2009, 08:42
nga ksanthi
Te them te drejten nje kenge e thjeshte me duket , nuk me le me goje hapur .Nuk ka mundesi shqiperia te veje me nje kenge tjeter te kete ritem , te zgjoje popullin , kjo te ve ne gjume , te shohim sigurisht se do kete kercime apo do jete e varfer.Ju cvend mendoni se do zeje ?
Cila kenge ju pelqen nga te tjerat nqs i keni ndjekur sigurisht?Re: C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 18 Prill 2009, 11:16
nga HEN-RI
Mua me pelqeu e mire eshte,por qe as ne top ten nuk ka per te hyre.

Re: C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 18 Prill 2009, 11:20
nga HEN-RI
O ksanthula po cke moj ti ke kengen e atit pushtit saqi qe te le me goje hapur.... :engjell

Re: C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 18 Prill 2009, 12:19
nga ksanthi
HEN-RI shkroi:O ksanthula po cke moj ti ke kengen e atit pushtit saqi qe te le me goje hapur.... :engjell


eshte e bukur por nuk them se do fitoj vendin e pare , dhe sakis nuk eshte pusht . :( :bobe: :bobe: :bobe:
gusta jane keto .

C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 18 Prill 2009, 16:25
nga Laert
Me pelqen kjo ide.
Kjo vajza 16 vjecare e meriton plotesishte te na perfaqesoji ne Moske. Kjo eshte princesha e kenges shqiptare dhe besoj se do te fitoj nje vend te grupi i 10 kengeve me te mire. Dhe kjo nuk eshte pak.
Dihet se shqiptaret paragjykohen nga Europa vecanerishte nga vendet sllave dhe kjo e fundit ka peshe shume ne fatin e vendit te festivalit.
Une nuk mund te them se eshte kjo kenge per te fituar vendin e pare ne Festival.

Re: C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 29 Prill 2009, 12:02
nga ksanthi
Dhe kenga turke eshte e bukur.


Re: C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 29 Prill 2009, 17:35
nga summer spell
Nuk me pelq... perkthim fjale per fjale ! Gjithashtu nuk me pelq dhe kengetarja qe merr pjese aty

Re: C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 29 Prill 2009, 17:40
nga ksanthi
summer spell shkroi:Nuk me pelq... perkthim fjale per fjale ! Gjithashtu nuk me pelq dhe kengetarja qe merr pjese atyThuaj cila kenge te pelqen nqs te pelqen ndonje kuptohet. :muah

Re: C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 29 Prill 2009, 18:09
nga summer spell
Shq me kete kenge eshte hera e 4-te qe marrin pjese atje.. asnje sme ka pelq ose mund te them shume pak te Anjeza Shahini-t

Re: C'mendim keni per kengen shqiptare ne eurovision?

PostPostuar: 29 Prill 2009, 18:37
nga Jackass
Edhe gjyshja ime ishte me e "gjalle" ........
kjo nuk e ka ritmin poshte lekures, qe ja hangert dreqi lekuren sa e shemtut asht :)
Nejse ...rendesi ka qe kendon shqip , se na çane trapin keta kengetaret e katekizmit
qe hiqen si superstar ne lagjen e tyre e kendojne anglisht...
Me rob shpie me pyet Frederik Ndocin ça dmth titulli i kenges qe kendoi HEAR MY PLEA
Sdin me ta thane ma ja shtru asfalt deri ne Shosh :) :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari