''Neper shtratin tend'' - Ryva Kajtazi

Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

''Neper shtratin tend'' - Ryva Kajtazi

Postby Laert » 17 Apr 2009, 21:52

Në shtrat me Ryvën

Image


Këngëtarja kosovare Ryva Kajtazi, ka lansuar “single”-in e saj më të ri të quajtur, “Nëpër shtratin tënd”.

Ajo ka thënë në një emision televiziv së është e kënaqur me këtë video dhe se do të vazhdoj, që krahas karrierës se saj si aktore, të vazhdojë me ritëm të njëjtë edhe me karrierën e saj muzikore.

Kënga e re e Ryvës është paksa më e shpejt dhe është vazhdimësi e këngëve që krijohen nga estrada kosovare. Cilësia më e mirë e këtij spoti është këngëtarja e cila më të vërtetë duket seksi. Express
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
User avatar
Laert
Drejtues
 
Posts: 4430
Joined: 28 Jan 2009, 13:10

Re: ''Neper shtratin tend'' - Ryva Kajtazi

Postby ksanthi » 18 Apr 2009, 08:35

Kenge koti me duket kjo.
Image
User avatar
ksanthi
Drejtues
 
Posts: 603
Joined: 05 Mar 2009, 19:37
Location: Italy

''Neper shtratin tend'' - Ryva Kajtazi

Postby Laert » 18 Apr 2009, 22:59

Dakort jam Ksanthi!
Por koti ka sjelle nje video te bukur dhe sot ne art duhet bukuria. A ke vu re sesi fiton kenga me shume prej bukurise se kengetarit. Ne kete video ka dale me shume per bukuri se per ze. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
User avatar
Laert
Drejtues
 
Posts: 4430
Joined: 28 Jan 2009, 13:10


Return to Muzika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron