Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
''Neper shtratin tend'' - Ryva Kajtazi
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4441
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
''Neper shtratin tend'' - Ryva Kajtazi, Posted 17 Prill 2009, 21:52
Në shtrat me Ryvën

Imazh


Këngëtarja kosovare Ryva Kajtazi, ka lansuar “single”-in e saj më të ri të quajtur, “Nëpër shtratin tënd”.

Ajo ka thënë në një emision televiziv së është e kënaqur me këtë video dhe se do të vazhdoj, që krahas karrierës se saj si aktore, të vazhdojë me ritëm të njëjtë edhe me karrierën e saj muzikore.

Kënga e re e Ryvës është paksa më e shpejt dhe është vazhdimësi e këngëve që krijohen nga estrada kosovare. Cilësia më e mirë e këtij spoti është këngëtarja e cila më të vërtetë duket seksi. Express
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: ''Neper shtratin tend'' - Ryva Kajtazi, Posted 18 Prill 2009, 08:35
Kenge koti me duket kjo.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4441
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
''Neper shtratin tend'' - Ryva Kajtazi, Posted 18 Prill 2009, 22:59
Dakort jam Ksanthi!
Por koti ka sjelle nje video te bukur dhe sot ne art duhet bukuria. A ke vu re sesi fiton kenga me shume prej bukurise se kengetarit. Ne kete video ka dale me shume per bukuri se per ze. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 03 Tetor 2022, 01:09
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari