Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 30 prej 30 · 1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 20 Janar 2010, 16:45
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 382
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 09 Shkurt 2010, 20:24
Shyhrete Behluli - Ende e dua

Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 30 prej 30 · 1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Dhjetor 2022, 17:44
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari