Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 29 prej 30 · 1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 24 Nëntor 2009, 12:23
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 24 Nëntor 2009, 13:33
http://www.youtube.com/watch?v=pnl3G1Wn ... tube_gdata
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 25 Nëntor 2009, 19:09
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 26 Nëntor 2009, 10:42
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 26 Nëntor 2009, 15:53
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 26 Nëntor 2009, 16:02
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 27 Nëntor 2009, 14:39
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 02 Dhjetor 2009, 19:20
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 20 Dhjetor 2009, 21:48
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 603
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 17 Janar 2010, 22:30
Imazh
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 29 prej 30 · 1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Dhjetor 2022, 17:08
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari