Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 27 prej 30 · 1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 16 Nëntor 2009, 10:38
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 16 Nëntor 2009, 10:44
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 16 Nëntor 2009, 10:48
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 16 Nëntor 2009, 10:54
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 16 Nëntor 2009, 11:13
Je e madhe Angela, me pelqejne kenget qe degjon pasi demostron qe konservon me "fanatizem" kenget e verteta shqiptare...dhe kjo eshte patriotike nga ana jote :muah
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 18 Nëntor 2009, 00:13
I-AMESHUAR shkroi:Je e madhe Angela, me pelqejne kenget qe degjon pasi demostron qe konservon me "fanatizem" kenget e verteta shqiptare...dhe kjo eshte patriotike nga ana jote :muah


flm I AMESHUAR....me le te kuptoj qe keto kenge jane nje zhytje e kendshme ne kujtese edhe per ty.... :kiss une vazhdoj ti adhuroj kenget e dikurshme.
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 26
Vendodhja: Fier
Antarësuar: 16 Maj 2009, 17:24
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 18 Nëntor 2009, 14:12
SI FILLIM JU PERSHENDES UROJ QE TE JENI MIRE ...U BE KOHE E GJATE PA ARTH KETU.


Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 18 Nëntor 2009, 14:42
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 18 Nëntor 2009, 14:46
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 133
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 19 Nëntor 2009, 14:00
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 27 prej 30 · 1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 08 Dhjetor 2022, 18:13
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari