Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 28 prej 30 · 1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30
Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 19 Nëntor 2009, 14:06
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 19 Nëntor 2009, 14:14
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 19 Nëntor 2009, 23:19
Limp bizkit , Eat you alive >>> not suported link
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 20 Nëntor 2009, 14:47
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 21 Nëntor 2009, 13:07
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 86
Vendodhja: Itali ,Rome
Antarësuar: 25 Korrik 2009, 17:17
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 21 Nëntor 2009, 13:29
Jackees aaaaaaa ma alora è una fissa questa tua...
Non è per caso che soffri di disturbi post fidanzamento....
:) :) :) :muah
Mi sorridi ,mi tradisci,mi uccidi lentamente....
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 21 Nëntor 2009, 13:30
Jackass shkroi:Limp bizkit , Eat you alive >>> not suported link

E gjeta vangjellll :mandi:

Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 21 Nëntor 2009, 14:17
Megi shkroi:Jackees aaaaaaa ma alora è una fissa questa tua...
Non è per caso che soffri di disturbi post fidanzamento....
:) :) :) :muah


Sempre la stessa... Canzone . Quando amo non cambio
non si cambia una scuadra che vince :)
Sofferenza c'é ! Ma non post fidanzimento
ma la sofferenza post divorzio con sentimenti verso una fidanzata -vedova !
Una meravigliosa lunatica...
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 21 Nëntor 2009, 15:29
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 22 Nëntor 2009, 14:40
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 28 prej 30 · 1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 2 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 29 Shtator 2022, 22:54
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari