Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 1 prej 30 · 1, 2, 3, 4, 5 ... 30
Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 10 Shkurt 2009, 11:47
Si teme me duket e kuptueshme per te gjithe ...

sidekick - Deep Fear (Phobia Club Mix)

to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 10 Shkurt 2009, 12:37
edhe ketu ti moj goce :muah :muah :muah :muah ...ky tema me duket familjar :) :) :) :)


poni dale moj dale
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 10 Shkurt 2009, 13:01
:kiss shpirti mir se te gjeta dhe ketu !!

une hic mi thash te eksploroj dicka te re knej :hugs:

Kenga lamtumire
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4441
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
VIDEO-ja E PONIT - FANTASTIKE, Posted 10 Shkurt 2009, 13:22
KU MA PRURE KET LINKE TE PONIT.

NJE VIDEO IDEALE - AMBIENT PASTORAL - VASHA E FSHATIT I SILLET COBANIT ME KOTROVE RRETH TIJ NE FUSHE E KODRA PLOT GJELBRIM E FLLAD.
KENGA DASHURIE NE MES DY TE RINJVE FSHATARE
PAMJE ME TE BUKUR VESHTIRE SE GJEN.
KENGA I SHKONTE KESAJ TABLO ROMANTIKE.
TE LUMTE!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 10 Shkurt 2009, 13:40
marshalla liberta sa shume romantik ti :fluturon
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 10 Shkurt 2009, 13:47
edhe ky me pelqen shume,e adhuroj.....
fjalet jeni e mrekulueshem


http://www.teksteshqip.com/tekste.php?aid=4&id=1841445
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 67
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 11 Shkurt 2009, 12:10
si trendafil poni
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 11 Shkurt 2009, 18:27
Kelly Clarkson ~ Because of You
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 11 Shkurt 2009, 20:50
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !, Posted 15 Shkurt 2009, 12:50
Nino ~ erwta mou
to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 292 postime · Faqe 1 prej 30 · 1, 2, 3, 4, 5 ... 30
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 30 Shtator 2022, 18:43
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari