Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !

Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Re: Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !

Postby ksanthi » 20 Jan 2010, 16:45

Image
User avatar
ksanthi
Drejtues
 
Posts: 603
Joined: 05 Mar 2009, 19:37
Location: Italy

Kenga qe po degjoni ne keto momente .. !

Postby Kristela » 09 Feb 2010, 20:24

Shyhrete Behluli - Ende e dua

Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Previous

Return to Muzika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron