Festivali i 48-te ne RTSH me 24-27 Dhjetor 2009-te

Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Re: Festivali i 48-te ne RTSH me 24-27 Dhjetor 2009-te

Postby I-AMESHUAR » 02 Jan 2010, 02:33

Nje kenge me nje sfond muzikor shume te embel dhe romantike qe me pelqeu

Guximtar Rushani & Agim Poshka - Gezuar
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Image
User avatar
I-AMESHUAR
Drejtues
 
Posts: 995
Joined: 27 Jan 2009, 01:10

Re: Festivali i 48-te ne RTSH me 24-27 Dhjetor 2009-te

Postby ksanthi » 03 Jan 2010, 10:27

Kenga fituese nuk me pelqeu dhe aq , ne youtube e degjova se nuk pata mundesi ta ndiqja .Per kenget e tjera skam mendim se nuk i kam degjuar.
Image
User avatar
ksanthi
Drejtues
 
Posts: 603
Joined: 05 Mar 2009, 19:37
Location: Italy

Re: Festivali i 48-te ne RTSH me 24-27 Dhjetor 2009-te

Postby HEN-RI » 03 Jan 2010, 14:25

PFFFFFFFFFF FESTIVAL LESHI....paguajme T.VSH neve dhe keto tallin....bythen
User avatar
HEN-RI
Drejtues
 
Posts: 155
Joined: 08 Apr 2009, 19:18
Location: AFGANISTAN

Previous

Return to Muzika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron