Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 13 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Festivali i 48-te ne RTSH me 24-27 Dhjetor 2009-te
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Nje kenge me nje sfond muzikor shume te embel dhe romantike qe me pelqeu

Guximtar Rushani & Agim Poshka - Gezuar
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 607
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Kenga fituese nuk me pelqeu dhe aq , ne youtube e degjova se nuk pata mundesi ta ndiqja .Per kenget e tjera skam mendim se nuk i kam degjuar.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 155
Vendodhja: AFGANISTAN
Antarësuar: 08 Prill 2009, 19:18
PFFFFFFFFFF FESTIVAL LESHI....paguajme T.VSH neve dhe keto tallin....bythen
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 13 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 03 Tetor 2022, 20:30
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari