Muzika ushqimi i shpirtit dhe i mendjes. Te shkembejme shijet muzikore dhe te rejat e fundit nga muzika. Te pershendesim njeri tjetrin me muzike apo linke videosh muzikore youtube,google
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
Bucete video kengesh nga legjendari Frederik Ndoci
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
FREDERIK NDOCI Biografia mbi jeten e tij


Frederik Ndoci, Manjola Nallbani & Julia Ndoci - Toka E Diellit


Frederik Ndoci - Ne cdo zemer nje here troket


Frederik Ndoci - Falma dashurine


Frederik Ndoci - Balada e Gurit
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Frederik Ndoci - Moj e mire me syte e zi


Frederik Ndoci - Lules (nga filmi "Edhe keshtu edhe ashtu")
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Frederik Ndoci dhe Ardit Gjebrea - Duet kolazhesh
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1003
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
:zemer Frederik Ndoci - Vllaznia :zemer
:bobe: :zemer :zemer :zemer :bobe:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4441
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
I Ameshuar!
Te lumte!
Ke vu kenget e legjendarit shqiptar Frederik Ndoci. Veriu nuk diti dhe nuk don ta vleresoji, ndersa Tirana e vleresoi dhe ka nje super - admirim. Super-talent.
Nuk mund ta harroj, kur drejtori i Teatrit te Shkodres(nje njeri pashkolle - vetem me kurse parti) e denoi 6 muaj Frederikun te punoi ne fabriken e tullave se i kishte lene floket pak me mode.
Di qe populli shqiptar e simpatizon, esht si njeri i mrekullueshem, pa-paragjykime. Zeri i tij esht i vecante dhe shume timbrik, me nje force vibruese te jashtezakoneshme dhe te rralle. Fitues i trofeve ne Shqiperi dhe ne bote. Me ket artist krenohet jo vetem Shkodra, por gjithe Shqiperia. :flm :flm :flm :flm :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 5 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 02 Tetor 2022, 16:05
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari