"Fenomeni" Facebook!

Fenomenet shoqerore te aktualitetit te sotem. Pra gjithcka qe ka te beje me shoqerine e sotme shqiptare. Mirsevini

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Ne qofte se perdorni Facebook per cfare e perdorni me shume?

Per te gjetur shpirtin binjak
0
No votes
Ekskluzivisht per te bashkebiseduar me miqe
0
No votes
Jam perdorues i rregullt dhe besoj ne facebook
0
No votes
Nuk e perdor se sme pelqen
1
100%
Nuk e njoh
0
No votes
 
Total votes : 1

Re: "Fenomeni" Facebook!

Postby I-AMESHUAR » 21 Jul 2009, 15:30

ksanthi wrote:Ky qe krijoi facebook shume i zgjuar , bravo.
Mua nuk me pelqen idea qe cdokush mund te shohi fotot e mia.

Me shto pra mua ne fb..se une sta di emrin..kurse une jam me proletari i-ameshuari...ca pret?
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Image
User avatar
I-AMESHUAR
Drejtues
 
Posts: 995
Joined: 27 Jan 2009, 01:10

Re: "Fenomeni" Facebook!

Postby ksanthi » 21 Jul 2009, 20:41

I-AMESHUAR wrote:
ksanthi wrote:Ky qe krijoi facebook shume i zgjuar , bravo.
Mua nuk me pelqen idea qe cdokush mund te shohi fotot e mia.

Me shto pra mua ne fb..se une sta di emrin..kurse une jam me proletari i-ameshuari...ca pret?
Nuk hy une tek facebook, tek proletari dhe zemra shqiptare hy vetem.
Image
User avatar
ksanthi
Drejtues
 
Posts: 603
Joined: 05 Mar 2009, 19:37
Location: Italy

Previous

Return to Aktuale

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron