Faqe 1 prej 1

22.11. 1943 RUSVELT-ÇURÇILL-CAN KAI SHI KONFERENCA E KAJROS

PostPostuar: 19 Tetor 2009, 16:23
nga Laert
Imazh
Kryekomandant Chiang Kai-shek, presidenti Franklin D. Roosevelt, dhe Kryeministri Uinston ÇURÇILL, u takuan në Konferencën Kairo në Kairo, 25 nentor 1943.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari