Te njihemi me kompjuterin, lajme, keshilla sesi te mbrohemi nga sulmet etj.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Njihuni me njoftimin e Google mbi anullimin e gmail
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4454
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Imazh
Anuloni porosinë e dërguar me Gmail
Friday, March 20, 2009, 22:26
Teknologji Add a comment
Nëse e përdorni këtë shërbim pa pagesë të kompanisë Google, sigurisht që së paku një herë ju ka ndodhur të keni dërguar e-mail, të cilin për ndonjë arsye të caktuar keni dëshiruar ta anulonit. Google ka integruar një shtojcë të re e cila ua mundëson pikërisht këtë gjë.Edhe po që se e keni nisur porosinë në adresë të gabuar, apo nuk e keni shkruar tërë përmbajtjen e porosisë, keni harruar të shtoni ndonjë bashkëngjitje, të cilën keni dashur t’ia dërgoni, apo keni bërë diçka që me dëshirë do të donit ta anuloni dërgimin e porosisë, Google prej tani e tutje u mundëson këtë me një shtojcë për Gmail.
Pasi që të shtypni Send, mbi dritaren e arkës (inbox) tuaj virtuale do t’ju paraqitet tasti Undo, i cili në periudhën kohore prej pesë sekondash u mundëson anulimin e dërgimit të porosisë.

Natyrisht, këtë opsion duhet ta aktivizoni, e këtë e bëni në përzgjedhësin Gmail Labs dhe me aktivizimin e shtojcës Undo
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 28 Maj 2022, 08:29
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari