Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com

Essendo una lingua indeo europea l' albanese ha le sue radici nel antichità. Cercheremo di dare una mano con la nostra autodidattica per gli interessati. Ogni vostra proposta o domanda siamo disponibili. Perche solo inssieme possiamo fare qualcosa di professionale.

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Rregullat baze per nje mbarevatje ne Proletari.Com

Postby I-AMESHUAR » 29 Apr 2009, 16:24

Hapa kete teme duke pare domosdoshmerin e disa rregullave baze ne menyre qe portali proletare te kete nje homogjeni te pasur por dhe te paster, ku respektohet vendi i cili kalon ore me shoqerine virtuale proletare pa pasur nevoje per ta paguar asgje pasi proletari ofron falas kendin e tij per proletaret qe deshirojne te bejne pjese.

Per te mos u zgjatur si fillim kemi keto rregulla:
1--Ndalohet rreptesisht cdo dalje informacioni personal ne publik pa lejen e autorit, po ashtu e drejta e autorit eshte e shenjte per Proletarin.Com qe e mbron me fanatizem.
2-- Ndalohet rregjistrimi i me shume se 1 pseudonimi(nik name) ne Proletari. Cdo abuzimi ndeshkohet me heqjen e te drejtes se pjesmarrjes ne sit.
3--Ndalohet cdo lloj sulmi personal ne publik, per cdo gje personale perdorni mesazhet private. Edhe ketu kemi ndeshkim te heqjes te se drejtes se pjesmarrjes por me nje paralajmerim te vetem.
4-- Ndalohet cdo lloj sulmi mbi autoresine e huaj te nje artikulli pasi Proletari eshte jashte cdo pergjegjesie ne momentin kur citon burimin nga eshte marre shkrimi
Ps: Per momentin nuk ka nevoje per rregulla tjera, dhe shpresoj mos te jem i detyruar te shtoj me shume rregulla se sinqerisht dua qe te kemi sensin e rregullores secili sipas edukates sone pa pasur nevoje qe Proletari tju detyroje qe te zbatoni ca rregulla qe jane baze te nje komunikimi qe secili prej nesh duhet ti dije automatikisht.
Ju falenderoj per mirkuptimin dhe ndihmen tuaj qe e pasuroni dhe e zbukuroni cdo dite me idete dhe diskutimet tuaj me vlere Proletarin.
Shpresoj qe secili proletar te ndihet i vleresuar dhe fjala e tij te kete jehonen e duhur.

Me respekt I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Image
User avatar
I-AMESHUAR
Drejtues
 
Posts: 995
Joined: 27 Jan 2009, 01:10

Return to Imparare l' albanese

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron