Very important people(V.I.P). Ketu mund te gjeni gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te vipave shqiptar per te gjithe fansat e tyre.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 55 postime · Faqe 1 prej 6 · 1, 2, 3, 4, 5, 6
Cilin V.I.P keni te preferuar?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 04 Prill 2009, 22:26
Kush ju pelqen nga pamja apo dhe nga personaliteti nga Vipat e huj apo shqiptar?

Spjegoni pse, ca ju terhek tek personi ne fjale? Ju afron ndonje gje me te ne personalitet?

dhe ne fund... do kishit dashur ta kishit partner/partnere ose te shkonit edhe me larg e ta benit nenen apo babain e femijes suaj?


Mu per vedi me pelqen ky fylli pa bira ktu poshte :-) :

Imazh

Imazh

Trup e hije e mend asifije si i thojne.


Desha te sqaroj qe me pelqen vetem sa per pamje, se kshu asht pyk kur e kam ni neper intervista.

Kur jep intervista ne anglisht turp me e ni, se as anglishten nuk e ka zotnu ala tash sa vite ne Manchester.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 05 Prill 2009, 01:11
Qe ndjeku tashme asnje pasi me duket sikur me moshe interesohesh edhe per jeten e personave "te famshem" dikur kishin cte tregonin te famshmit per jeten e tyre sepse u benin te famshem sepse benin dicka qe se kishte bere njeri kurse sot me u be i famshem mjafton me i marr bankes kredit dhe me e hedh ne aksione mbi vehten tende 1nder 10humbet por ben pjese ne konseguencat e lojes.


Imazh
Me ardhe tek tema nga te huaj me pelqen Sandra bullock nuk kam asnje info per te sepse sjam i magjepsur pas jetes tyre te renduar nga pasuria e tepert :pfff:
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 21 Prill 2009, 21:48
Qysh ne fillimet e hershme... Aktori jem i preferum, suedezi me pamje perfekte Dolph Lundgreen. Pervec pamjes, ka master degree ne inxhinieri kimike dhe duke qene student i shkelqyer fiton burse te plote per te studjuar ne New York, po ashtu ka qene kampion i Europes dhe i Australise ne karate, zoteron 5 gjuhe te huaja. Ne vitin 2000 futet ne 50 njerezit me te bukur ne bote.

Edhe mu me pelqen kimia, ne fushen e karatese nuk kam ambicione te tilla, por keto 2-3 vitet e ardhshme pres te futem ne 50 njerzt me te bukur ne bote :-)

Imazh

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 22 Prill 2009, 12:19
Enrique sigurisht.
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 22 Prill 2009, 12:26
Me terheq sepse eshte latin dhe latinet me pelqejne , me terheq qe flet spanjisht dhe qe eshte i bukur.Sa per baben e femijes e kam zgjedhur , eshte me i mire se Inglezias .
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 22 Prill 2009, 19:59
Enrique asht simpatik, latinet jane special.


Keanu Reeves ishte fantastik tek filmi "Speed"...po ashtu me terheq edhe e ecja e tij e vecante.

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 47
Antarësuar: 29 Janar 2009, 01:23
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 23 Prill 2009, 17:08
Mua vetem ky rob Zoti ma bo trurin drras love1 love1 love1 love1

Gaspard Ulliel i parezistueshem :-D love1


ImazhImazhImazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 23 Prill 2009, 22:36
Une ket masiper se njoh, po si francez duket.

Nje nga latinet qe me pelqejn mu ma shum asht Ricky Martin, asht teper skenik edhe shume figurant. Edhe muziken e tij e shijoj bajagi.

Imazh

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4580
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 23 Prill 2009, 23:24
Ksanthit dhe Katharines!
Me pelqejne qe keni paraqite simpatizantet e juaj te artit boteror, por u perpoqa te lexoja ndonje dicka specifike per ata, sikurse ka be Kristela aq bukur!
Nese mundeni mire nese jo nuk eshte ndonje problem. :flm
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 24 Prill 2009, 08:49
Laert shkroi:Ksanthit dhe Katharines!
Me pelqejne qe keni paraqite simpatizantet e juaj te artit boteror, por u perpoqa te lexoja ndonje dicka specifike per ata, sikurse ka be Kristela aq bukur!
Nese mundeni mire nese jo nuk eshte ndonje problem. :flmCfare te them une per Inglezian , nuk kam fjale per te , eshte i njohur ne gjithe boten dhe mbi te gjitha cun i mire.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Përpara
Posto një përgjigje 55 postime · Faqe 1 prej 6 · 1, 2, 3, 4, 5, 6
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 13 Maj 2021, 08:50
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari