Very important people(V.I.P). Ketu mund te gjeni gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te vipave shqiptar per te gjithe fansat e tyre.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 55 postime · Faqe 5 prej 6 · 1, 2, 3, 4, 5, 6
Cilin V.I.P keni te preferuar?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 26 Qershor 2009, 20:28
SOPHIE MARCEAU ...ACTORE FILMASH FRANCEZ
EDHE KUR LUAN ROLIN E NJE PASTRUESJE NE MATERNITET
MUA ME PELQEN QEN QEN QEN AUUUUUU UJKU :) :)Imazh
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 03 Dhjetor 2009, 00:08
Noizy, nice body :zemer .

Imazh

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 05 Mars 2010, 21:51
Imazh

Imazh

Imazh
Noizy me të dashurën

Imazh
Noizy me Rozana Radin
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 05 Mars 2010, 22:39
My darling Daddy Yankee :zemer

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 05 Mars 2010, 22:51
Imazh

Imazh

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 03 Maj 2010, 20:07
Kam harru te shtoj aktorin, regjisorin, producentin el macho:
Vin Diesel

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 20 Maj 2010, 11:30
Vin Diesel

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 27 Qershor 2010, 22:15
Cristiano Ronaldo dhe Ricardo Kaká

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 29 Qershor 2010, 13:42
Edhe pse ka shume polemika prap se prap nuk eshte keq love1
Imazh
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 04 Korrik 2010, 17:42
Cristiano Ronaldo

Imazh

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 55 postime · Faqe 5 prej 6 · 1, 2, 3, 4, 5, 6
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 02:26
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari