Very important people(V.I.P). Ketu mund te gjeni gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te vipave shqiptar per te gjithe fansat e tyre.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 55 postime · Faqe 4 prej 6 · 1, 2, 3, 4, 5, 6
Cilin V.I.P keni te preferuar?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 24 Qershor 2009, 16:25
angela shkroi:Andy Garcia me duket tmerresisht seksi
ky me pelqen dhe mua. :-D
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 65
Antarësuar: 18 Qershor 2009, 15:27
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 25 Qershor 2009, 00:55
Aktori i madh Anthony Hopkins

Imazh
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 124
Antarësuar: 29 Janar 2009, 17:47
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 25 Qershor 2009, 13:31
Edhe pse nuk eshte e aktualitetit... Ska video porno
As foto lakuriq ne internet.... Me pelqente jashtezakoshit
Tefta Tashko Koço .... Nje sharm femeror i parritshem
Skam foto ne iPhone po kismet sonte e postoj nje .....
Ja maji erdhi perseri....me 29 do bejme dashuri, la la la
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 65
Antarësuar: 18 Qershor 2009, 15:27
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 25 Qershor 2009, 15:14
Ja nje foto e Tefta Tashko Kocos. Edhe mua me pelqen shume

Imazh
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 25 Qershor 2009, 15:17
Diana shkroi:Aktori i madh Anthony Hopkins

Imazh

Ky eshte dhe per mua nje nder aktoret e mi te preferuar kam disa filma te tij ne arkiven time pa folur qe sle film qe luan Anthony Hopkins pa pare :-D
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 65
Antarësuar: 18 Qershor 2009, 15:27
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 25 Qershor 2009, 15:25
Dhe me e forta eshte qe ne te gjithe ate mori filmash qe luan Anthony Hopkins nuk gjen kurre nje perseritje te vetvetes ne role, nuk gjen kurre dy role qe t'i ngjajne njeri- tjetrit. Eshte vertet i fuqishem!
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Tefta Koco Tashko, Posted 26 Qershor 2009, 08:50
Nje cast me Teften


''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4581
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Me legjenden e Ballkanit, Posted 26 Qershor 2009, 08:53
Nexhmije Pagarusha - Legjenda e BallkanitKush ishte per mua Nexhmija?
Ishte kengetarja qe une e shoqerova sa nisa ta ndigjoj qysh i ri. Zeri dhe zemra kendonin njiherash. Sepse aty ne gjokse i gufonte Dashuria per Kosoven, per Bukurine e Tokes dhe Njerzve. Mua me kishte pushtuar plotesishte dhe kjo me ka lene gjurme arti ne palet e kujteses. Kur kendonte Pagarusha diejte apo yjet rrezatonin me shume Kosoven, shqiperine dhe zemrat e shqiptarve. Zeri i saj ishte lengu i aortes time, lengu qe me ushqeu rrenjet e dashurise per kengen shqiptare.
I deshiroj kesaj legjende ballkanike te shkaperceje te 100 vjetat!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 65
Antarësuar: 18 Qershor 2009, 15:27
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 26 Qershor 2009, 08:57
Antonio Banderas

Imazh
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 137
Antarësuar: 29 Janar 2009, 21:45
Re: Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 26 Qershor 2009, 09:16
Anthony Hopkins....kolos i kinemase, ska si te mos me pelqej edhe mua...po perkrah tij do shtoja edhe te mrekullueshmin Robert De Niro
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
OSARE SEMPRE
Përgjigju duke Cituar
MëparshmePërpara
Posto një përgjigje 55 postime · Faqe 4 prej 6 · 1, 2, 3, 4, 5, 6
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 00:52
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari