Very important people(V.I.P). Ketu mund te gjeni gjithcka rreth jetes dhe aktiviteteve te vipave shqiptar per te gjithe fansat e tyre.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 55 postime · Faqe 6 prej 6 · 1, 2, 3, 4, 5, 6
Cilin V.I.P keni te preferuar?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 04 Korrik 2010, 17:54
Aktori sweet Josh Duhamel.

Imazh

Imazh

Imazh

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 04 Korrik 2010, 18:03
Josh Duhamel

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 09 Korrik 2010, 21:00
David Villa, dojm qe te na fitoje Spanja te dielen, more vesh sweety? :hugs:

He is so cute :-))

Imazh

Imazh

Imazh

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 09 Korrik 2010, 21:26
David Villa me vajzen e tij. Villa meqe ra fjala, asht i martum dhe ka dy vajza.

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Cilin V.I.P keni te preferuar?, Posted 12 Korrik 2010, 16:01
Snoop Dogg mberrin ne Prishtine te dielen (dje) dhe jep koncert.
Kengtarja e mirenjohur Vesa Luma takohet me të.

Imazh

Sic duket edhe Snoop Dogg po e pelqen Vesën...

Imazh
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 55 postime · Faqe 6 prej 6 · 1, 2, 3, 4, 5, 6
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 16 Maj 2021, 02:12
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari