Una breve presentazione per avere un idea di chi siamo
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 10 postime · Faqe 1 prej 1
ja ku erdha
Drejtues

Poste: 66
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
ja ku erdha, Posted 06 Shkurt 2009, 21:41
jam edhe une midis ju,ora cerchero' di capire come funziona e leggero' con calma glia argomenti,cmq complimenti i ameshuar ottimo lavoro da quel che vedo... :-D
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 995
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: ja ku erdha, Posted 06 Shkurt 2009, 21:57
Mirserdhe.
Mi ha fatto un grand' piacere di vederti fra noi.
Benvenuta e divertiti.
Per qualisiasi cosa sono sempre disponibile di darti una mano.
Grazie del complimneto :muah

Con rispetto I-AMESHUAR
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
Re: ja ku erdha, Posted 06 Shkurt 2009, 22:20
Se sto tipo qua sopra ti da una mano io ti regalo 2 mani :mandi: :mandi:


Ca Francesca......pelosa e fresca come una pesca.......lungho tempo ups; ups;
WWW Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 113
Antarësuar: 29 Janar 2009, 18:49
Re: ja ku erdha, Posted 06 Shkurt 2009, 23:27
bella Frà!!!!!!!
:zemer :zemer :zemer

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :hugs: :hugs: :hugs: :hugs: :hugs:
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 66
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: ja ku erdha, Posted 11 Shkurt 2009, 14:00
o klisi grazie ,come stai??cio francy :muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 212
Vendodhja: ferr
Antarësuar: 08 Shkurt 2009, 14:33
Re: ja ku erdha, Posted 11 Shkurt 2009, 18:21
Shpirti mire se erdhe dhe ketu , une spara marr vesh shume italisht per fat te keq por besoj se do te te kuptoj :kiss

to SeX mazI sou Htan toso Kalo pou aKoma kai oi Geitones vghkan na Kanoun Tsigaro
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 9
Vendodhja: Prov. Torino
Antarësuar: 05 Shkurt 2009, 02:20
Re: ja ku erdha, Posted 18 Shkurt 2009, 02:00
Ciao!!! :muah
Bentrovata!!!
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 66
Antarësuar: 06 Shkurt 2009, 21:32
Re: ja ku erdha, Posted 19 Shkurt 2009, 12:07
grazie un bacio a clara :muah :muah :muah ,edhe nje puthje per summerin :muah :muah :muah
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 35
Vendodhja: Albania
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:37
Re: ja ku erdha, Posted 20 Mars 2009, 14:24
O zogu ku ke humb mi, se na ke thare syte :zemer :zemer :zemer
WWW Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 123
Vendodhja: san martino di lupari
Antarësuar: 13 Shkurt 2009, 20:10
Re: ja ku erdha, Posted 20 Mars 2009, 15:15
:-D ciao benvenuta tra noi
:-D :-D
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 10 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 04 Dhjetor 2022, 03:58
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari