Mësoni të suvatoni muret e jashtme me panele termike

Ku hyjne shkencat ekzakte dhe ato natyrore duke filluar nga astrologjia,biologjia,matematika,fizika,kimia etj

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Mësoni të suvatoni muret e jashtme me panele termike

Postby Laert » 21 Mar 2013, 14:20

Mësoni të suvatoni muret e jashtme me panele termike! Ahikoni videoo-n!
https://www.youtube.com/watch?v=8abwUuWn8L0


Mbrojtja e mureve të shtëpisë apo ndërtesave të mëdha nga lagshtina e tokësProtezione muri controterra MODI'
https://www.youtube.com/watch?v=dnxj9mTN9NE

Shënim

Redaksia e Kulturës në ndihmë të qytetarve për të mësue me i ba vetë punimet e shtëpisë sepse mjeshtri edhe të merrë pare ma shum edhe ta banë punën shkel e shko që të vijë prapë e prapë me ta laanë me të meta.!
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
User avatar
Laert
Drejtues
 
Posts: 4430
Joined: 28 Jan 2009, 13:10

Return to Shkencat Natyrore

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron