Me kete deshiroj te hap nje horizont te ri ne rrymat teologjike e filozofike te ndryshme qe lindin si nevoje e ushqimit shpirteror dhe mendor te njeriut.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Kishat Katolike në vendet e botës islame - muhamedane
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 4571
Antarësuar: 28 Janar 2009, 13:10
Pamje nga Kishat Katolike në botën islame


Kisha në Libia------------------------------Kisha në Algjeri----------------------Kisha në Bangladesh---Kisha në Egjypt----------------Kishë në Indonezi
ImazhImazhImazhImazhImazh


Kisha në Iran----------Kisha në Irak--------------------------------Kisha në Jordani------------Kisha në Kuvait----------------------Kisha në Marok
ImazhImazhImazhImazhImazh


ImazhImazhImazhImazhImazh
Kisha në Pakistan------------Kisha në Siri-------------------Kisha në Turqi-----------------Kisha në Emiratet e Bashkuara Arabe------------------Kisha në Bahrein


U pregatitë nën kujdesin e Redaksisë Kulturës
http://www.proletari.com
E shtunë, më dt. 16.IV.2011
''Skllavëria jonë vjen nga fakti se i nënshtrohemi Sundimit të Gënjeshtrës, se nuk ia çjerrim Maskën e nuk protestojmë kundër saj çdo ditë”:Martiri Polak, Frati Jerzy Popiełuszko. Në shqipë prej polonishtes Bep Martin Pjetri
"Ku asht Shpirti i Zotit, aty asht Liria"("Ubi spiritus Domini ibi libertas") At Gjergj Fishta
"Të vdekun kanë lindë ata, që Sot Heshtin!"Fritz Kolë Radovani
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 1 postim · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 25 Shkurt 2021, 17:46
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari