A DIJNE DJEMTË - BURRAT TË DASHUROJNË FEMRËN?

Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

A DIJNE DJEMTË - BURRAT TË DASHUROJNË FEMRËN?

Postby Kristela » 20 Aug 2009, 16:04

Ksanth, njeriu kur shprehet, jep edhe njekohsisht edhe nje status te realitetit qe perjeton.

Edhe pse ti e thu me goj, subkoshienca jote thot dicka tjeter, ose kshu te len te kuptosh.
Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Re: A DIJNE DJEMTË - BURRAT TË DASHUROJNË FEMRËN?

Postby ksanthi » 21 Aug 2009, 08:46

Kristela wrote:Ksanth, njeriu kur shprehet, jep edhe njekohsisht edhe nje status te realitetit qe perjeton.

Edhe pse ti e thu me goj, subkoshienca jote thot dicka tjeter, ose kshu te len te kuptosh.Qe te te mbush ty mendjen duhet te ha nje furre buke ne dite.Sjap aspak statusin e realitetit qe perjetoj momentalisht , por kam degjuar dhe perjetuar se nuk linda sot dhe as e martuar .Mos :fluturon shume , vendosi kembet ne toke se do te te keputen krahet shpejt.
Image
User avatar
ksanthi
Drejtues
 
Posts: 603
Joined: 05 Mar 2009, 19:37
Location: Italy

A DIJNE DJEMTË - BURRAT TË DASHUROJNË FEMRËN?

Postby Kristela » 21 Aug 2009, 20:19

Qe te me mbushesh menjen mu, se pari duhet te jesh shum ne nivel...dhe nuk shoh kund se te kerkova te me mbushesh menjen, por thjesht po diskutoja, forumet per kto pun jan.

Mos u shqeteso per fluturimet e mija, se un jam e mesume, ti shqetesoju per amatoret.
Me causa sensacion
User avatar
Kristela
Drejtues
 
Posts: 382
Joined: 28 Jan 2009, 22:11

Previous

Return to Shoqeria jone virtuale

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron