Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 13 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
A DIJNE DJEMTË - BURRAT TË DASHUROJNË FEMRËN?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Ksanth, njeriu kur shprehet, jep edhe njekohsisht edhe nje status te realitetit qe perjeton.

Edhe pse ti e thu me goj, subkoshienca jote thot dicka tjeter, ose kshu te len te kuptosh.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Kristela shkroi:Ksanth, njeriu kur shprehet, jep edhe njekohsisht edhe nje status te realitetit qe perjeton.

Edhe pse ti e thu me goj, subkoshienca jote thot dicka tjeter, ose kshu te len te kuptosh.Qe te te mbush ty mendjen duhet te ha nje furre buke ne dite.Sjap aspak statusin e realitetit qe perjetoj momentalisht , por kam degjuar dhe perjetuar se nuk linda sot dhe as e martuar .Mos :fluturon shume , vendosi kembet ne toke se do te te keputen krahet shpejt.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 384
Antarësuar: 28 Janar 2009, 22:11
Qe te me mbushesh menjen mu, se pari duhet te jesh shum ne nivel...dhe nuk shoh kund se te kerkova te me mbushesh menjen, por thjesht po diskutoja, forumet per kto pun jan.

Mos u shqeteso per fluturimet e mija, se un jam e mesume, ti shqetesoju per amatoret.
Me causa sensacion
Përgjigju duke Cituar
Mëparshme
Posto një përgjigje 13 postime · Faqe 2 prej 2 · 1, 2
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 4 vizitorë
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 05 Dhjetor 2020, 04:25
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari