Ku do ti kaloni krishtlindjet dhe Vitin e ri?

Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.

Moderators: Laert, I-AMESHUAR

Ku do ti kaloni krishtlindjet dhe Vitin e ri?

Postby ksanthi » 05 Dec 2009, 17:35

Ku do ti kaloni Krishtlindjet dhe Vitin e ri? Cfare dhuratash do doni te merrni dhe cfare do tju beni njerzve te dashur?
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Image
User avatar
ksanthi
Drejtues
 
Posts: 603
Joined: 05 Mar 2009, 19:37
Location: Italy

Re: Ku do ti kaloni krishtlindjet dhe Vitin e ri?

Postby I-AMESHUAR » 05 Dec 2009, 18:03

Me familjen dhe jam shume i gezuar.
Persa i perket dhuratave nuk eshte ne traditen shqiptare te krishtere keshtu qe festohet me lutje dhe gezim por jo me dhurata.

Po ti Ksanthi ku do e kalosh?
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Image
User avatar
I-AMESHUAR
Drejtues
 
Posts: 995
Joined: 27 Jan 2009, 01:10

Re: Ku do ti kaloni krishtlindjet dhe Vitin e ri?

Postby kokërrmeli » 05 Dec 2009, 21:45

Nuk e kam dit qe n'traditen e krishter shqiptare s'u bajshin dhurata (un per vedi jam katolik) por prej ksaj dite e mbrapa, s'ka ma dhurata.
Veç se kam lexu diku qe edhe Krishtit kur lindi, i falen dhurata :kiss
kokërrmeli
Drejtues
 
Posts: 84
Joined: 01 Jul 2009, 23:01


Return to Shoqeria jone virtuale

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron