Te njihemi me njeri-tjetrin dhe te shohim qe se si nepermjet fjaleve transmetohet karakteri dhe personaliteti jone shoqerise virtuale qe kemi krijuar mbas nje monitori pc por dhe mund te shnderrohet ne realitet.
Moderatorë: Laert, I-AMESHUAR
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Ku do ti kaloni krishtlindjet dhe Vitin e ri?
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 608
Vendodhja: Italy
Antarësuar: 05 Mars 2009, 19:37
Ku do ti kaloni krishtlindjet dhe Vitin e ri?, Posted 05 Dhjetor 2009, 17:35
Ku do ti kaloni Krishtlindjet dhe Vitin e ri? Cfare dhuratash do doni te merrni dhe cfare do tju beni njerzve te dashur?
Ju nuk keni të drejtë të shikoni skedarët që i janë shtuar këtij postimi.
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Avatari i antarit
Drejtues

Poste: 1010
Antarësuar: 27 Janar 2009, 01:10
Re: Ku do ti kaloni krishtlindjet dhe Vitin e ri?, Posted 05 Dhjetor 2009, 18:03
Me familjen dhe jam shume i gezuar.
Persa i perket dhuratave nuk eshte ne traditen shqiptare te krishtere keshtu qe festohet me lutje dhe gezim por jo me dhurata.

Po ti Ksanthi ku do e kalosh?
Paqja eshte mbreti i kultures, lufta ushtari i saj
Chi è in equilibrio non evolve
.
(shkruar nga une)
Testo shpejtesine e internetit tuaj
Imazh
Përgjigju duke Cituar
Drejtues

Poste: 91
Antarësuar: 01 Korrik 2009, 23:01
Re: Ku do ti kaloni krishtlindjet dhe Vitin e ri?, Posted 05 Dhjetor 2009, 21:45
Nuk e kam dit qe n'traditen e krishter shqiptare s'u bajshin dhurata (un per vedi jam katolik) por prej ksaj dite e mbrapa, s'ka ma dhurata.
Veç se kam lexu diku qe edhe Krishtit kur lindi, i falen dhurata :kiss
Përgjigju duke Cituar
Posto një përgjigje 3 postime · Faqe 1 prej 1
Antarë duke shfletuar këtë forum: Asnjë antar i regjistruar dhe 1 vizitor
Powered by phpBB3
Copyright ©2008 phpBB Group.
Të gjitha oraret janë UTC + 2 orë . Ora 05 Dhjetor 2020, 04:54
Designed by Monitonix
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /web/htdocs/www.proletari.com/home/mkportal/include/PHPBB3/php_out.php on line 33: Creating default object from empty value
Theme by Zeuder
Copyright 2009 - 2010 da Proletari